HYVÄÄ ISÄNPÄIVÄÄ

Kaikille iseille.
565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kiitti! :D Kerron iskälle että joku toivotti sille onnee täällä palstalla xD

Äänestä

Moni isä on vastentahtoaan isä, tullut huijatuksi. Moni on kännissä tänäänkin ja hakkaa perhettään. Moni ei ole tavannut lapsiaan eivätkä koskaan halua tavata. Moni inhoaa lapsia. Jotkut ovat pedofiileja.

Äänestä
  • moniin äiteihin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tasapuolisesti kirjoitti:

Kaikille iseille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu