Nainen, näin saat varmasti orgasmin

Ovulaatio

Aloita clitoriksesi hierominen sinä päivänä kun kuukautisten alkamisesta on kulunut 14 päivää. Oletuksena tässä on, että kuukautiskietosi on säännöllisest 28 päivää. Tuolloin munasolusi on juuri irronnut ja pimppisi on hyvin kostea ja märkä, että uros pääsisi helposti sisään hedelmöittämään munasolun.

Jos kuukautisesi eivät ole säännölliset, tunnet kyllä milloin sinulla on kiima-aika.

Aloita hieromaan hyvin hellästi ja hitaasti. Tunti ja kaksikin ei ole pitkä aika kun etenet kohti orgasmia. Hiero clitoristasi kiihottumisesi mukaan niin kauan, että tunnet kiiman nousevan pikku hiljaa. Älä lopeta vaan jatka ja jatka vaikka useita tunteja. Sieltä se viimein tulee. Sen jälekken saatkin jo aina orgasmin hyvin lyhyessä ajassa.

Orgasmi löytyy siis helpoiten ovulaation aikaan. Tämä toimi itselläni.

Kerro miten kävi itsellesi.

6

1288

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Se onnistui

      USKOMATONTA. SE ONNISTUI!!

      Olen kaksikymmnentäviisivuotias ja nyt sain elämäni ensimmäisen orgasmin. Omin käsin, mutta kuitenkin. Katselin ensin romanttisen elokuvan ja housuni olivat aivan märät, koska kuukautisteni alkamisesta oli kulunut tuo 14 päivää. Nyt miesystäväni saa panna joka ilta ja minä avitan vähän sormillani.

      Ensimmäisen orgasmin saamiseen kului tunti, mutta nyt se tosiaan onnistuu helposti.

    • mitäs sitten

      Entä jos syö e-pillereitä?

    • Ovulaatio

      Silloin se ei oikein onnistu. Kunnon kiima puuttuu silloin avulation aikaan

      Mutta

      .....aina kannattaa yrittää.

    • Säkki

      Kyllä tämä menetelmä toimii. Oli aina aiemmin popettanut klitoriksen kiihottamisen liian aikaisin.

    • oca

      En tiedä toimiiko tuo menetelmä, mutta voin kertoa että ainakin itselläni on se kiima ovulaation aikana vaikka syönkin pillereitä.

    • Taina21

      Vibraattori kannattaa laittaa emättimeen ja kiihottaa klitorista niin sieltä se orgasmi vihdoin tulee,

      Minä onnistuin tällä tavalla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      72
      2749
    2. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      28
      2507
    3. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      42
      2201
    4. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      13
      2026
    5. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      111
      1507
    6. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      167
      1373
    7. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      52
      1052
    8. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      28
      994
    9. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      16
      808
    10. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      99
      791
    Aihe