Apea ja synkkä mieli

kun ei olla enää tavattu.
8272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se oli sun valinta.

Äänestä

Sama juttu

Äänestä

Koska tapasit minut edellisen kerran, muruseni.

Äänestä
  • Yli vuosi sitten... :(.

    Äänestä

Ei enää..ne uudet raikkaammat tuulet :)

Äänestä
  • hianoo, nauti!

    Äänestä

Miksi ei?
Lähes kaikki illat ja viikonvaihteet olis aikaa yllinkyllin tavata ja olla yhdessä :)

Äänestä

Niin, korkeintaan vilahdus ja siinä se.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahtois jokapäivä kirjoitti:

kun ei olla enää tavattu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu