ota itseäsi niskasta kiinni

Ota itseäsi niskasta kiinni ja muista jokainen on oman onnensa seppä
462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niinpä niin. sinäpä sen sanoit. hyvähyvä. nou shit sherlock, vaikka oikeassa kyllä oletkin... se on vaan niin hiton vaikeaa välillä saada itestään mitään irti :( yritän toki silti!

Äänestä
  • Jatka vaan, huomena on uusi paivä ja näyttää paremmalta.

    Äänestä

Ota trollista kiinni ja anna halipusu trollille. Sirottele taikahiekkaa olohuoneeseen ja aamulla, kun heräät paha mieli on poissa.

Äänestä

Olet kyllä oikea nami-nami höpöhöpönassu. Heiluttele peppua ja lähetä video, ehkä se piristäisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


20+11 kirjoitti:

Ota itseäsi niskasta kiinni ja muista jokainen on oman onnensa seppä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu