Olen vakaasti sitä mieltä että Audi on maailman paras automerkki, on auto sitten uusi taikka vanha, mutta kunhan se on audi niin kaikki on jees. Itse olen ajanut aina audia siis niin kauan kun on kortti ollu. Ja tulen aina ajamaan Audia, muu merkki ei tule kysymykseenkään. Olenhan niin itserakas ja maailman paras, niinkun täällä meitä haukutaan mutta täytyypi taas muistuttaa, että kateus siellä povitaskussa taas piipittää, jos ei sulla ole Audia,ei varmaan varaakaan, niin älä pliis oikeesti ala mulle selitteleen et joku Mersu tai Rellu, Opel olis parempi, HEH..
Paras Auto !
Audi mään
23265
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Pääsitkö jo eskarista kotiin, eikä kumpikaan vanhemmista ole vielä kotona? Nyt äkkiä veivaamaan vielä jotain "älykästä", ennenkuin äiskä tai iskä tulee kotiin, ja rupeaa rajoittamaan netin käyttöä.........
Niimpä, Audi on paras, tukehtukoot kateelliset kateellisuuteen.
jos ei ole kateellinen eikä siltikään pidä Audista? Mitä teen?
On se hieno peli audi meinaan, hyvä ajettavuus ja kestävyys, myös äänetön.
Äänetön auto? Kaikilla on kuule sellanen, kun ei moottori käy. Muulloin kaikki autot pitää ääntä, sori vaan. Oletko kuuro vai vaan tyhmä?
Haaaaahhhhhh.....mä repeen
Herää ny Reska sieltä Toyosta, hyppää meiän 2014 A7 Audiin ni tiedät mitä on ajonautinto tiellä. Ei tarvita korvatulppia, niiku Toyos tarvitaan. Sillä kehtaakin vaan ajaa yöllä kun pitää nii karseeta melua, näyttää.
Autiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......... Mä tekooooooooooooooooooon!!!!!!!
Hankkikaa autisekoilijat elämä.
AUDIIIIIII!!!!!!!!!! MERSUUUUUU!!!!!!!!! BEMARIIIIIIII!!!!!!!!!!!
Audi on ylihintainen keskikastin auto jonka ei millään järjellisellä perusteella pitäisi olla skodaa kalliimpi.
Jep....
http://keskustelu.suomi24.fi/node/12217642
Minulla on ollut kaksi Audia. Ensimmäinen ja viimeinen. Kone paskax alle sadassa tonnissa.
Minulla on 4.jäs Audi menossa A5, laatu vaan paranee. Vapiskaa.
Ainut mikä vapisee, on Audi-mulkeron räpylä aina kun pankinjohtajan juttusilla käydään. Buahaa!!
HA HAA, NAURATTAA TUO TYYPPI JOKA KIRJOITTI ETTÄ AUDI ON ÄÄNETÖN. TOSIAANKIN ON, KUN KONEKKAAN EI ENÄÄ TOIMI. HUUTONAURUT AUDI PELLEILLE !
Todellakin on. Moni tuttavakin sanonut, että onko tää auto ees käynnissä. Tyhmyytenne te päänaukojat näytätte. Ette te muuten kävis täällä päätä aukomassa jos ei Audi kiinnostais, mutta ku köyhillä ei oo rahaa ostaa edes osarilla.
vikaisin auto mitä tällä hetkellä markkinoilta löytyy!
Vieläkään ei ainuttakaan vikaa uudessa A3:ssa. Äänieristys on kohdillaan ja myös ajettavuus.
Eka lause koskee vikoja, toka lause ominaisuuksia. Älä puhu ominaisuuksista jos vioista puhutaan. Kaikki varmaan tietävät että audissa on ylihintasia ominaisuuksia vaikka muille jakaa. Se ei tee autosta kuitenkaan vähävikaisempaa tai toimivampaa. Ja mitä enemmän härpäkkeitä, sitä enemmän vikoja. Audikuskilla on myös huvittava käsitys; autossa ei koskaan ole vikoja vaan ne on ominaisuuksia. Ja niistä kihistään kiukusta kotona mutta ei vahingossakaan sanota ääneen ettei maine mene :)
Eiköhän kaikki sakun vehkeet ole ihan normaaleja kulkuneuvoja . Jenkkivehkeet olivat erikoisen hyvin rakennettu 50 lukuun asti ,senjälkeen ovat kaikki mallit tehty hajoamaan ,eli itsetuhoon määrätyn mailimäärän jälkeen .Öljynvaihto on tärkein toimitus autossa ,jos tingit siitä ,saat pian ajaa romuttamolle .
Audilla ajaa ainakin mullkuimmat kuskit! Ei ole erikoinen autona tuo rinkelimosse
Tottakai ajaa kun Audi on kadehdittava auto, samoin muut Saksalaiset. Tavis Skodat, Toyot, Kiat, Fiatit, Hondat, Opelit, Mazdat on ihan omaa kastia.