Moi!
Myisin terraarion!
Mitat; pituus: 81cm, Leveys:41cm, Korkeus:31cm.
Asun Loimaalla ja terraarion hinta on 40e.
Hintaa en alenna, kun oli lyhyeen aikaa käytössä gerbiileillä ja maksoi uutena 100e. Hyväkuntoinen ja siisti terraario. Ylhäältä avattava. (kannet)
Ota yhteyttä mailiin!
Myisin terraarion!
Mitat; pituus: 81cm, Leveys:41cm, Korkeus:31cm.
Asun Loimaalla ja terraarion hinta on 40e.
Hintaa en alenna, kun oli lyhyeen aikaa käytössä gerbiileillä ja maksoi uutena 100e. Hyväkuntoinen ja siisti terraario. Ylhäältä avattava. (kannet)
Ota yhteyttä mailiin!
Vastaukset 14
Vanhimmat
Eikö ketään kiinnosta?
Voin myydä sen 38 e
Asun sen verran kaukana (n. 200 km = Heinolassa), et luulisin että ei nii pitkää reissua tehdä =(
Voisko sitä lähettää?? Tuliskohan kuinka kalliiksi? Onko terra kuinka painava?
Voi olla aika kallis postittaa. Meinaan kun pitäisi olla sellainen erityis kuljetus, jossa tavara ei särkyisi. Maksasisitko postimaksun?
Postin sivuilla pystyy laskemaan sen paketin hinnan... Laskin, et ton mittanen terra jos painais 5 kiloo, ni postitus tulis maksamaan 20,80 euroo ja ilmeisesti siihen tulis vielä 7 euroo erilliskuljetuksesta maksua (?). Mut voiko terra painaa 5 kiloo?? Vai painaako jopa enemmän?? Oisko sulla mahdollisuutta mitata terran painoo?
Mut jos sä terrasta pyydät 38 euroo (??) ja postitus maksaa 27,80 euroo, ni terra tulis maksamaan 65,80 euroo... Pystysitkö tulemaan jonkun vertaa vastaan tuosta??
Olisin kiinnostunut terraariosta ! Asun Eurassa, en siis hirveän kaukana, mahdollisuus olisi luultavasti hakea. Mailaile mailiini niin keskustellaan! [email protected] Tulisi myös gerbiileille! :)
Saitko sähköpostini?
En ole saanut viestiäsi mailiin. Ilmeisesti jäänyt matkan varrelle ;)
Eli viestini meni näin:
Olisiko sinulla kiire saada terraario?
Sen hinta on nyt 38e.
Sitä voi tulla katsomaan/ostamaan viikolla kello kolmen jälkeen ja viikonloppuna aamun jälkeen.
KErro jos olet kiinnostunut tulemaan katsomaan! :)
Miettiäkseni tarpeeksi. Olen alkanut tahtomaan rottia. Nehän eivät ole sopivia terraarioon?
Mikäli on niin onko tuo sinun terrasi niin iso että sinne kaksi rottaa mahtuisi? :) Muuten kyllä ostan mieluummin häkin..? :o
Terraario ei sovi rotille. Joten jäkki on ehdoton. Rotat eivät viihdy terraariossa. :)
Harmi. Nyt et saa rahaa :) Onkos sinulla myytävänä häkkiä?
moi mä voisin harkita tota juttuu jos sopii
Harkitse ja ilmoittele jos kiinnostut. :)