ONKO ANTAA NEUVOJA KU POIKAYSTÄVÄ HALUAIS ET OTTASIN KUNNOLLA SUIHIN,EN OO KELTÄÄ MUULTAKAA KEKSINY KYSYÄ/KAVERIT EI KERRO...VINKKEJÄ????PLIIIS !!!!!!!!!!!!!!!
KUINKA OTAN PAREMMIN SUUHUN?
ALIISA-75
1521084
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
En voi vastat kuinka teet sen paremmin ennen kuin olet tehnyt sen mullekin! Vastaa ja testataan niin neuvon sitten!
NII JOTAIN PIKKU VINKKEJÄ TARVIS KUIN ET MISTÄ KANNATTAA NUOLLA JA MISTÄ IMESKELLÄ.ONKO KIVESPUSSIT KUINKA ARAT NUOLEMISELLE? KYL POIKAYSTÄVÄ TYKKÄÄ KAIKESTA MUT VAATII ENEMMÄN.OTANKO SPERMAT SUUHUN VAI NAAMALLE ?
Mälli otettaan aina naamalle ellei perseeseen. Jos ei imutus onnistu pojan mielestä hyvin niin Hooverilla se onnistuu!
Kivespussit ovat herkät ja niitä kannattaa ainakin ajoittain hellästi puristella samaan aikaan kun otat hänen kalunsa suuhusi. Imeminen ja nuoleminen käyvät molemmat. Vaihtele välillä tekniikkaa ja kohtaa jota käsittelet, mutta muuten tasaisella tahdilla. Pornofilmit tuputtavat ideaa, että pitäisi roiskia kasvoille, mutta tuskin hän siitä niin kauheasti numeroa tekee, minne se joutuu. Kunhan et ala yökkäilemään, se on aika epäeroottista. Tärkeintä on, että itse pidät siitä, mitä teet. Silloin opit nauttimaan siitä aikaa myötä vieläkin enemmän ja sen poikaystäväsi panee taatusti iloiten merkille.
no,,,noi naamalle ottamiset on ihan miten tykkää mutta ne taitaa olla suurimmaksi osaksi pornofilmeistä opittuja.
Jos haluat suuhun ottaa ja nieleskellä niin pidä huolta poikaystäväsi ruokavaliosta,, koska muuten voi maistua tosi pahalle. Yleensä maku on ihan ok,,mutta jos kundis on viikon ryypänny niin oksennus lentää.Heh
Siitä terskan alta kun kielellä kutittelee..
tekee kuulemma hyvää :)
Kannattaa käyttää käsiä samalla. Esim. puristelee hellästi palleja ja tekee lypsäviä, edestakaisia liikkeitä hepin tyviosaan (ja ehkä käsittelee anustakin...) ja ehkä puristelee takapuolta tai hivelee alavatsaa jne. Pelkkä imeminen ei välttämättä ole niin kova juttu.
Kysy kaverilta, mistä pitää. Ei kaikki tykkää samoista asioista. Kandee välillä vaihdella systeemeitä. Hepin pää on aika arka, ei kannata sitä kovin raa'asti kovalla kädellä työstää. Käske kundis joskus itte näyttämään, miten se tekee ite handuilla itelle ja ota oppia.
Mikä on terska?
Mutustele kalua hetken ja sitten puraise. Sen käsittelyn jälkeen voitte sekstata huoletta, ei taatusti tule kakaroita vaivooksi!
Ensinnäki pidät huulet kiireesti peniksen ympärillä ja sit vedät samalla esinahkaa taakse kädellä kun penis tulee ulos suusta.
mitä syvemmälle ja mitä enemmän sylkeä, sen parempi. hampailla saa vain kutitella TODELLA varovasti, parempi kun varoo koskettamasta hampailla ollenkaan. kädet mukaan niin kuin edellä jo neuvottiin ja kutittelee kielellä terskan reunoja. mällille on aivan sama, paras kun vain nielaiset jos ei muuten tee pahaa.
nauti siitä kun miehesi silmät pullistuvat...:)
Kannattaa imea kilkuttimia ja samalla runkata vartta niin eiköhän ala kiitoksia tulemaan...
Meitsin vehje ei ole herkimmästä päästä eikä tyttö ystävä meinannu saada millään mua laukeen vaikka onkin tosi hyvä suuhunottaja.Yhtenä päivänä se sitten keksi tekniikan joka tekee ihan sairaan nannaa!Kostuta kulli kunnolla ja runkkaa hellästi esa takana terskaa.Kullinpää samalla huulien ja kielen hyväiltävänä.Se vaikea selittää mutta se sopii parhaiten mulle:) Minusta hyvä suihinottaja on motivoitunut,oppimiskykyinen,kuuntelee toisen ohjeita ja näyttääkin siltä että rakastaa duuniaan.Homman kruunaa kun nielee lastin hymy huulilla.
Laita yöksi HK sininen lenkki suuhun ja hengitä nenän kautta. Sitä kautta voit ottaa paremmin suihin, ja poikaystäväsi on paljon onnellisempi.
..katsekontakti...!!!!Ota kiinni miehen kalusta määrätietoisella otteella.....(On paskapuhetta jos joku väittää,että eri miehet tykkää eri asioista suihinotossa!)
Seuraavaksi runkkaat hieman...Katsot silmiin ja nuolet tosipornoilme kasvoillas ja runkkaat kädellä kovemmin...Sen jälkeen nuolet ja imet...Itse imeminen on melko turha asia..Sen verran kuitenkin imet että huulesi ja kielesi koskettavat kalua.......Se että sä nuolet kyrvän vartta ihan tyvestä terskaan asti, se tekee poikaa...Deepthroat on ihan ylimainostettua....Siis älä tuki kyrpää kurkkuun..Se oksettaa itse suihinotettavaakin!Mutta kyrpä pitää käydä tarpeeksi syvällä....Muista vilkasta kaveria silmiin ja samal nuolet voimakkaammin...Se antaa tunteen ylivoimaisuudesta, kun kaunis nainen on polvilla edessäsi ja nuolee miehekkyytesi valtikkaa....
Mällit rinnoille... Muista sanoa sille äijälle että pitää kädet irti ja antaa sun runkata ja ruiskuttaa mällit lopuksi päällesi...
Hyvä on muistaa että mitä kovempi stondis sen parempi orkku....Joten pistä äijä istumaan ja mee polvillesi...Se on paras tapa saada kovin stondis...Tietysti loppu on siitä kiinni, miten noudatat Mr.Dickinsonin neuvoja!!!