Pitäskö Suomen viimeiset kolme komua lähettää

Siperiaan susien leikkikavereiksi ?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tervemenoa.
Ei sinua jää tänne Suomeen kukaan kaipaamaan.

Äänestä
  • Siis kaikki loput kolme komua Siperiaan !!!

    Ilma puhdistuu !!!

    Äänestä

tai ainakin yhtä hyvä;

"Tehdään niistä elävä interaktiivinen kommunistimuseo"

Kansa sais käydä nauramassa komukoille :))

Äänestä

mitään haittaa ole, rehellisille ihmisille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Kaikki samaa mieltä? kirjoitti:

Siperiaan susien leikkikavereiksi ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu