Ei voittanut fenno edes BB:n

Andte hakkas fennot mennentullen. Fenno häviää aina.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Fennot on häviäjiä

Äänestä

saamelaiset ovat hyviä monarkisteja :)
ymmärtävät missä kuningas asuu

Äänestä
  • Ei voittanut se ruotsinkielinen hinurikaan, vai oliko se bisse? Onnea Lapin miehelle, puhuu sentään sukulaiskieltä.

    Äänestä

Pääasia ettei fenno voittanut!

Äänestä

Tää on kieltämättä hieman noloa. on sentään oma BB.

Äänestä
  • Så stiliga samerna är i sina folkdräkter !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


he he kirjoitti:

Andte hakkas fennot mennentullen. Fenno häviää aina.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu