Uusi H2 kanava

uusi katsoja

tuli canaalin pakettiin , eipä juuri lämmitä , kaikki ohjelmat vailla tekstitystä, eikä ole englanti hallussa .

12

399

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei liity palstaan

      Ja miten tää liittyy muka C More (ent. Canal ) kanaviin? Tää palsta ei ole mikään Canal Digital-palsta, ne jutut kuuluis tuonne Kanavapaketit-osastolle! Tää palsta on tarkoitettu C More -kanavista (ent. Canal ) keskusteluun.

    • uusi katsoja

      Tuossa alussa lukee canal , tarkoitus oli puhua asiasta , eikä väitellä tyyliin muna vai kana ! ja tekstit puuttuu oli se sitte entinen tai nykyinen canal sitä tai canal tätä . Laskussa joka meille lähetetään ja mihinkä kuukausi maksu lähetetään on meillä laskun mukaan nimi Canal digital , !

      • ei liity palstaan

        "Tuossa alussa lukee canal , tarkoitus oli puhua asiasta , eikä väitellä tyyliin muna vai kana ! ja tekstit puuttuu oli se sitte entinen tai nykyinen canal sitä tai canal tätä . Laskussa joka meille lähetetään ja mihinkä kuukausi maksu lähetetään on meillä laskun mukaan nimi Canal digital , ! "

        Nimenomaan ja Canal Digitalilla taas ei ole C Moren kanssa mitään muuta tekemistä kuin että se vain välittää ja myy C Moren kanavia!

        Ne on kaksi eri firman tuotetta!!! Canal Digitalin omistaa norjalainen teleyhtiö Telenor kun taas C More-kanavat omistaa ruotsalainen Bonnier!

        SIKSI viestisi kuuluis tuonne Kanavapaketit osioon eikä tänne koska tämä on todellakin tarkoitettu C More-kanavista keskusteluun eikä Canal Digitalista keskusteluun, Canal Digitalille EI ole omaa palstaa koska se on vain pelkkä maksu-tv-operaattori joka myy ja välittää TOISTEN firmojen tekemiä kanavia! Ihan niinkuin ei myöskään Elisalla, Soneralla ja Dna Welholla ole täällä omaa palstaa, nekin on vain pelkkiä maksu-tv-operaattoreita.


    • uusi katsoja

      No olkoot sitte , keskustelkaa rauhassa minun puolestani oikeista asioista .

    • nfbbdnxbdbklfkfkf

      Onko tuolla kanavalla tekstejä edes ruotsiksi tai norjaksi? Innolla odotan kun pääsen viikonloppuna kotiin katsomaan kun en edes tiennyt että moinen kanava on lisätty, ennen kuin tämän ketjun jälkeen kävin cd:n sivuilta lukemassa.
      Mutta minullekin kanava on täysin hyödytön, jos fi/se/no -tekstejä ei ole!

    • joku muu

      Tsot tsot, Ei liity palstaan hemmo tulee hyvin vihaiseksi , jos hän huomaa että emme keskustele oikeista asioista, en ole tarkistanut onko muita pohjoismaisia tekstityksiä saatavissa, jos olisi, voisi muutaman vuoden kuluttua saada suomi tekstitkin ?

    • kiikura

      Saihan sinne valittua norjan , ruotsin , näkymattömän ja suomenkin tosin viimemainitttu ei ollut silmällä havaittavissa kuitenkaan.

    • Nyt jo vanha katsoja

      Otin yhteyttä Canaaliin , josta kerrottiin kovien neuvottelujen olevan asiassa käynnissä !

    • b-2-b-asiakkuus

      Olisiko mahdollisuus vähentää hömppäkanavia canaldigitalin valikoimista ja saada lisää kansaenvälisiä uutis-ja ajankohtais sekä liike-elämän kanavia. Uskoisin, että maksukanavien avain suureen menestykseen asiakkaissa piilee erilaisissa uutiskanavissa.

      Ei suomalaiset katso tosi-tv:tä eikä sellaista miksi music tv finland on muuttunut jne. vaan kansaenväliset uutiskanavat kiinnostaa. Niitä voi pesunkestävät liikemiehetki hikipäässä kraka kaulassa katsella.

      • puhut_potaskaa

        Mitkä ovat MTV:n (joka ei ole enää Music TV) lisäksi niitä hömppäkanavia? Eikä ne uutiskanavat suurta massaa erityisesti kiinnosta vaan se on viihde ja urheilu jotka kiinnostaa! Ja onhan Canal Digitalilla jo nytkin valikoimissaan eri sortin uutiskanavia, mitä vielä muka pitäis olla lisää? Eikä Canal Digitalin paketteja ole liikemiehiä varten tehty vaan tavallista kansaa varten!


    • hgrtfs

      Uusin riman alitus ja käyttäjien aliarviointi tämä kuukauden kanava, jossa näkyy 10paikalla jokin kanava kuukauden ajan , joka myös näkyy omalla paikallaan , paitsi nyt näkyy 4 urheilukanava jossa mm. viime talvisia lätkäpelejä ...

    • efbh

      Eilen havaittu suomitekstejä h2 kanavalla , melko tarkkaan vuosi kulunut ilman!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      181
      2416
    2. Miksi teillä meni...

      ...välit poikki kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      183
      1994
    3. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      173
      1841
    4. Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!

      Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys
      Maailman menoa
      121
      1671
    5. Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."

      The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise
      Tv-sarjat
      31
      1585
    6. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      118
      1449
    7. Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle

      Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su
      Perussuomalaiset
      171
      1185
    8. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      175
      1179
    9. Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän

      Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c
      Perussuomalaiset
      77
      1133
    10. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      60
      1090
    Aihe