Uusi H2 kanava

uusi katsoja

tuli canaalin pakettiin , eipä juuri lämmitä , kaikki ohjelmat vailla tekstitystä, eikä ole englanti hallussa .

12

460

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei liity palstaan

      Ja miten tää liittyy muka C More (ent. Canal ) kanaviin? Tää palsta ei ole mikään Canal Digital-palsta, ne jutut kuuluis tuonne Kanavapaketit-osastolle! Tää palsta on tarkoitettu C More -kanavista (ent. Canal ) keskusteluun.

    • uusi katsoja

      Tuossa alussa lukee canal , tarkoitus oli puhua asiasta , eikä väitellä tyyliin muna vai kana ! ja tekstit puuttuu oli se sitte entinen tai nykyinen canal sitä tai canal tätä . Laskussa joka meille lähetetään ja mihinkä kuukausi maksu lähetetään on meillä laskun mukaan nimi Canal digital , !

      • ei liity palstaan

        "Tuossa alussa lukee canal , tarkoitus oli puhua asiasta , eikä väitellä tyyliin muna vai kana ! ja tekstit puuttuu oli se sitte entinen tai nykyinen canal sitä tai canal tätä . Laskussa joka meille lähetetään ja mihinkä kuukausi maksu lähetetään on meillä laskun mukaan nimi Canal digital , ! "

        Nimenomaan ja Canal Digitalilla taas ei ole C Moren kanssa mitään muuta tekemistä kuin että se vain välittää ja myy C Moren kanavia!

        Ne on kaksi eri firman tuotetta!!! Canal Digitalin omistaa norjalainen teleyhtiö Telenor kun taas C More-kanavat omistaa ruotsalainen Bonnier!

        SIKSI viestisi kuuluis tuonne Kanavapaketit osioon eikä tänne koska tämä on todellakin tarkoitettu C More-kanavista keskusteluun eikä Canal Digitalista keskusteluun, Canal Digitalille EI ole omaa palstaa koska se on vain pelkkä maksu-tv-operaattori joka myy ja välittää TOISTEN firmojen tekemiä kanavia! Ihan niinkuin ei myöskään Elisalla, Soneralla ja Dna Welholla ole täällä omaa palstaa, nekin on vain pelkkiä maksu-tv-operaattoreita.


    • uusi katsoja

      No olkoot sitte , keskustelkaa rauhassa minun puolestani oikeista asioista .

    • nfbbdnxbdbklfkfkf

      Onko tuolla kanavalla tekstejä edes ruotsiksi tai norjaksi? Innolla odotan kun pääsen viikonloppuna kotiin katsomaan kun en edes tiennyt että moinen kanava on lisätty, ennen kuin tämän ketjun jälkeen kävin cd:n sivuilta lukemassa.
      Mutta minullekin kanava on täysin hyödytön, jos fi/se/no -tekstejä ei ole!

    • joku muu

      Tsot tsot, Ei liity palstaan hemmo tulee hyvin vihaiseksi , jos hän huomaa että emme keskustele oikeista asioista, en ole tarkistanut onko muita pohjoismaisia tekstityksiä saatavissa, jos olisi, voisi muutaman vuoden kuluttua saada suomi tekstitkin ?

    • kiikura

      Saihan sinne valittua norjan , ruotsin , näkymattömän ja suomenkin tosin viimemainitttu ei ollut silmällä havaittavissa kuitenkaan.

    • Nyt jo vanha katsoja

      Otin yhteyttä Canaaliin , josta kerrottiin kovien neuvottelujen olevan asiassa käynnissä !

    • b-2-b-asiakkuus

      Olisiko mahdollisuus vähentää hömppäkanavia canaldigitalin valikoimista ja saada lisää kansaenvälisiä uutis-ja ajankohtais sekä liike-elämän kanavia. Uskoisin, että maksukanavien avain suureen menestykseen asiakkaissa piilee erilaisissa uutiskanavissa.

      Ei suomalaiset katso tosi-tv:tä eikä sellaista miksi music tv finland on muuttunut jne. vaan kansaenväliset uutiskanavat kiinnostaa. Niitä voi pesunkestävät liikemiehetki hikipäässä kraka kaulassa katsella.

      • puhut_potaskaa

        Mitkä ovat MTV:n (joka ei ole enää Music TV) lisäksi niitä hömppäkanavia? Eikä ne uutiskanavat suurta massaa erityisesti kiinnosta vaan se on viihde ja urheilu jotka kiinnostaa! Ja onhan Canal Digitalilla jo nytkin valikoimissaan eri sortin uutiskanavia, mitä vielä muka pitäis olla lisää? Eikä Canal Digitalin paketteja ole liikemiehiä varten tehty vaan tavallista kansaa varten!


    • hgrtfs

      Uusin riman alitus ja käyttäjien aliarviointi tämä kuukauden kanava, jossa näkyy 10paikalla jokin kanava kuukauden ajan , joka myös näkyy omalla paikallaan , paitsi nyt näkyy 4 urheilukanava jossa mm. viime talvisia lätkäpelejä ...

    • efbh

      Eilen havaittu suomitekstejä h2 kanavalla , melko tarkkaan vuosi kulunut ilman!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe