Nyt loppuu tuo Jennan haukkuminen

Yrittäkää hankkia itsellenne jo elämä!
16352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Jennasta ei ole mitään hyvää sanottavaa. Täysi idiootti, kiljuhanhi ja kiusaaja koko olio. Hyi helv**tti!

Äänestä

Jenna tuli kisassa komiasti neljänneksi?

Äänestä
  • Jenna ja Joni tämän kauden parhaat. Järjestivät showta!

    Äänestä

Menen huomenna kauppaan ja ostan elämän.

Mutta Jenna on edelleenkin ruma, läski, itsekäs, kiusaaja!

Äänestä
  • Sun taitaa olla mahdoton hankkia itsellesi oma elämä. Taidat olla susiruma!

    Äänestä

Otsikon mukaan "Nyt loppuu tuo Jennan haukkuminen". Kieltämättä se on kamalaa, mutta hän on itse antanut siihen aihetta. Suurempi ihme on se, että miksi haukutaan Andtea. Hän ei ole talossa ollessaan mitenkään loukannut ketään. Päin vastoin oli aina sorrettujen puolella. Prosentit (65,39 %) osoittaa, että mitä mieltä kansa todellisuudessa oli. Koko finaalissa ollut joukko ei pärjännyt yhteisäänilläkään Andtelle.

NYT LOPPUU TUO ANDTEN HAUKKUMINEN!

Äänestä
  • NIIN LOPPUU, MUTTA JENNAN HAUKKUMINEN SAA JATKUA!

    Äänestä

Jennan sanoin: "kyllä mie voin suoraakkin sannoo mitä mieltä mie oon."

No miehän sanon: Minusta Jenna on tosi ruma pöhöttynyt finninaamainen linttakinttu.
Harvinaisen tyhmä perässähiihtäjä. Mikä lie kehitysvammainen kun käyttäytyy kuin 5-vuotias. Koulukiusaaja-tyyppi joka ei osaa edes hävetä kaiken kansan nähdessä tekemisiään. Nussii häpeämättömästi kuin kaniini suorissa lähetyksissä. On jopa ylpiä tekemisistään ja mitään ei kadu. Ei kadu edes sitä että kiusaa ja ilkkuu vanhaa ihmistä, vaikka itsellä on saman ikäluokan mummo kotona.

Mikään liitesana Jennan eteen laitettuna ei ole kohtuuton. Kaiken hän on ansainnut ihan itse tekemisillään talossa. No... se kaikkein osuvin sana jää minulta sanomatta mutta sen voi löytää monesta muusta viestistä

Sääli likan omaisia. Kauhean kakaran ovat ristikseen saaneet.

Äänestä
  • Jenna ja Joni, olitte tämän kauden parhaat.

    Äänestä

Oliskohan Jenna itse tai hänen rakkaat sisaruksensa aloittanut tämän ketjun.

Äänestä
  • On ihan älytöntä kenenkään omaisen tai henkilön itsensä täällä selata näitä juttuja. No jos haluaa kiusata itseään niin siitä vaan.
    Tuulikki ja Armi sen sanoivat että he eivät näitä tule lukemaan ja viisaasti tekevät jos näin toimivat.
    Tosin Jenna ja Jonathan räkä-Tuija voisivat sen verran tutkia että voisivat oppia jotain elämästä.... luulen kyllä että ovat toivottomia tapauksia.

    Äänestä

Jenna on tyrkyttänyt itseään julkisuuteen ja tietää julkisuuden kirot. Häntä tullaan haukkumaan niin pitkään kuin ihmiset tämän ääliötytön muistavat. Jonathanin kanssa bb-historian ilkeimmät ja vastenmielisimmät asukkaat. Kyllä kansa tietää!

Äänestä
  • Samoin Andtea tullaan haukkumaan koko elämänsä ajan.

    Äänestä

  • Teijako unohtui? 2012 voittaja. Jennan ja Jonathanin kommentit eivät ole ilkeydellään lähelläkään tätä luokkaa.

    Äänestä

Jennaako kiusataan! Jenna se kiusasi huutamisellaan kaikkia myös katsojia. Aina piti olla vaihtamassa kameraa, kun tuo kiljuhanhi ihrapallo lähestyi.
Parka luuli jopa voittavansa! Muutama hullu prosentti tuli ääniä. Koko peejengi sai 11 % ja Andte yli 65%.
On siinä miettimisen aihetta.
Jenna-rukka tullaan aina muistamaan tästä. Oma on kyllä syynsä, ihan itse on maineensa keittänyt.
Hävettäis, jos olisi oma kläppi.

Äänestä
  • Eunukit mollaa täällä Jennaa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hankkikaa elämä kirjoitti:

Yrittäkää hankkia itsellenne jo elämä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu