olisi hauska vihjaista

karmeasta äärifennomaanien solvaamissisällöstä jollekin iltapäivälehdelle.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos vihjaat, niin kaivetaan lisää tietoja vaikka äidistäsi eli Eija Annelista. Aina kun sekaannut toisten ihmisten asioihin, niin sinulle kostetaan tavalla tai toisella, ennemmin tai myöhemmin, koeta tajuta se, työkyvyttömyyseläkeläinen. Viimeksi sekaannuit toisten ihmisten asioihin viime vuoden kesällä ja siitä olet jäänyt velkaa tietolähteesi nimen.

Äänestä

:)

Ja niitä "äärisvekomaaneja" ei ole olemassakaan?

Tietenkin täällä pitäisi olla paljon vähemmän "äärisvekomaaneja" kuin "äärifennomaaneja" (suhde 50 000 vs. 5 miljoonaa)

Mutta omaan silmääni täällä on ENEMMÄN "äärisvekomaaneja".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämän palstan kirjoitti:

karmeasta äärifennomaanien solvaamissisällöstä jollekin iltapäivälehdelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu