Aivan mahtava kokemus!!!! Kannattaa kokeilla.. SUOSITTELEN!!! Itsellä eilen eka kerta.. WAU!!
Fisting!!!!
Tyttö -80
1110918
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
miehen kanssa...
siis tarkottaa pyllyyn fistaamista minulle ja minä voisin fistata sinua. Olen 33v kokeilunhaluinen komeaksikin kehuttu mies. Jos ylipäänsä pyllyseksi kiinnostaa, niin kokeilemaan vaan.
laita viestiä: [email protected]
ihan vaikka vaan kertoaksesi itsestäsi
auton parkkeeraamista perseeseesi?
olen harkinnut, mutta vielä en ole kokeillut. sulla on varmaan niin pieni auto, että voisin kokeilla.... HAHAHAHAHAHAHA!
Haluatko,että parkkeeraan kyrpäni sinuun?
Voit leikkiä sillä, mitä tahdot.
[email protected]
Joo eiköhän pieni ford fiesta mahtune sun väljään likaviemäriisi. Ihan terve nuori poika olet, no hätä
Mitä fisting on?
Fistingissä työnnetään koko käsi naisen pimppiin! Tottakai tämä tehdään reilun lämmittelyn ja rasvauksen päätteeksi! Itse voin kertoa, että myös miehenä nautin kyseisestä hommasta! Myös kumppani on tykännyt!
Tottakai voi fistata myös anaaliin, mutta henk.koht. en ole siitä kiinnostunut!
Fisting antaa saajalle ja tekijälle aivan mielettömän tunteen. Saajan tulee olla kunnolla kuumana (hieromista, nuolemista esim 1h) ja kommunikoinnin ja luottamuksen kunnossa.
Naista fistatessa (olen mies) saan orkun kaluun koskematta kun naisen O supistukset tuntuvat ranteessa ja kädessä. Henkisesti aivan mielettömän rajua.
Pepun fistaus ampuu puolestaan miehen kiertoradalle.
Mies oppii myös tuntemaan itsensä. Muistaakseni fisting kuuluu myös osana korkeamman tason joogaa.
Nainen, jos haluat todeta asian kameraleikillä, lähetä postia, [email protected]
normaalisti mahtuu kolme sormea pikku lämmitte-
lyn jälkeen, onko mahdollista venyttää pimppiä
niin että koko käsi mahtuu vai onko takana monen
kuukauden harjoittelun tulos? Itse olen lämmite-
llyt naistani sauvoilla pikkuhiljaa isommalla ja
isommalla. Tällä hetkellä menee vajaa 8 senttinen
sisään. Molemmat tykätään leikistä selvästi.
Pitäisiköhän ehdottaa fistausta seuraavaksi?
Venyttele ja lämmittele vehjettä pikku hiljaa sormin,niin hetken päästä se koko käsi muljahtaa sinne yllättävän helposti.fisting on jees.
Fistaus on aika puuhaa:
http://www.assfistinganalfisting.com/vaginal-pussy-fisting/fist_vaginal.html