Uuden Civicin naamaa on nostettu. Tietääkö kukaan milloin se tulee myyntiin?
Uusi Civic 2015
Happy with Civic?
13314
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mitä,taasko.Vastahan oli facelift -14,tuskin ovat saaneet mitään merkittäviä uudistuksia aikaan.Vai tulisiko jo bensaturboa tarjolle.Sinäänsä aivan turhia tuollaiset "maski hieman erinäköinen" uudistukset.
Silti minä odotan sitä, lähes pelkästään sen vuoksi että päivävaloledit on siirretty umpioiden reunoihin.
Loistava syy odottaa uutta mallia... oletko ihan synynyt noin tyhmäksi vai käynyt jonkun kurssin?
No musta ne nyt vaan ovat hienommat. Olen siis niin tyhmäksi syntynyt että odotan muutaman kuukauden ja ostan mieleisen.Samalla saan kaupunkitörmäyseston vakiona.
Ei kun sun kuuluu ostaa heti nykyinen malli, koska kohta se on vintagea kun facelift on myynnissä. Vielä ehtii saada vanhaa versiota, jossa kaikki on varmasti paremmin!
On se keula faceliftissä paremman näköinen. Pakko myöntää,kun Hondan asiakas lehteä katselin.Siitä hyvä auto alle pienellä välirahalla, jos entinen jo 3-4 vuotta vanha. Toisaalta sitten tulossa uusi Hrv, jos ei tilaa niin paljoa tarvitse.
On siinä menty liikaa muotoilun ehdoilla tässä kinnerissä. Lapset eivät yllä taka oven ulkokahvoihin, kun niin ääliömäisessä paikassa. Haalarit kurassa, kun kotitaa avata. Eikä lapset näe ulos takasivu laseista.
Toi on totta että ne takaoven kahvat ovat lapsille liian korkealla. Tosin sellainen lapsi joka ei saa sitä ovea auki, ei myöskään vyötä itseään, että vanhempaa tarvitaan joka tapauksessa.
Lapsiperheet ajavat Skodalla Pisnes miehet Hondalla
Ja hanurii typistetty, rumiluksia ovat!
Hondakateus aiheutti sinulle?
Honda kateus? Hahhahhaaa???????!!!!!!!!!!!!!!
Leukakiikkua, Hondakateuteen, kuullut, että tepsii!