Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Vanhemmat miehet huomio

Lukekaa mun blogia ja laittakaa mailia:
https://www.anonyme.com/Blog/Milla

Milla
11956
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Työnnä löylykauha perseeseen lumppu

Äänestä

Tämä hupakko ei käy täysillä pöntöillä pimee ämmä

Äänestä
  • Suattaapi olla, että Milla 15v on Matti 47v

    Äänestä

Mä olen 60'n ukkomies! Kotona vaimo ei enää välitä sexistä. Haluaisin pitää sua hyvänä kaikin tavoin ja sextata kunnolla kaikissa asennoissa..Tykään myös nuolla pimppiä.
Kerro mitä sä haluut....
Olen Lahdessa
Vastaa tähän niin päästään yhteyteen textaa mulle 0466326775
kiimaisena Rami

Äänestä

"MillaCamilla", kaunista ja kiihottavaa tekstiä. Täältä tosin ei saa myönteistä palautetta. Ärjyvät siat luulevat olevansa huumorimiehiä ja jälki on sen mukaista.

Muuten, ei KELLÄÄN ole umpinainen immenkalvo. Jos olisi, valkovuoto ei pääsisi ulos ja puhdistaisi emätintä. Kuukautisveri ja hajonnut kohdun limakalvo jäisi sisään. Seurauksena olisi sairaustila.

Jatkanet viehättävää blokkiasi! Hyvä alku! :)

Äänestä
  • Hui saakeli joku 60.v.käpy vonkaa tuon ikästä kyllä pitää olla todella sairas painu vanhainkotiin mummoja panemaan

    Äänestä

Mä olen kyllä laillista lihaa ja mun ikä löytyy blogista. Löylykauhaa mä juuri en halu, vaan kunnon orgasmin OSAAVAN miehen kanssa. Mä tosiaan haen vain neitsyyden viejää, joka pystyy takaamaan mun nautinnon ekalla kerralla.

Äänestä
  • Elikkä siis joo

    Äänestä

  • -joka pystyy takaamaan mun nautinnon ekalla kerralla.-


    sorry vaan, mut tuota ei pysty kukaan takaamaan

    Äänestä

  • uktrytebvcsXA kirjoitti:

    -joka pystyy takaamaan mun nautinnon ekalla kerralla.-


    sorry vaan, mut tuota ei pysty kukaan takaamaan

    niinpä, nainen voi saada orgasmin ajatuksen voimalla.

    eiköhän se rakkaus tai tykkäminen auta parhaaseen seksikokemukseen.

    toisaalta toiset naiset vaan saa niitä orkkuja... toisaalta en ole montaa orkutonta naista kohdannut.
    toisaalta olen kohdannnut vai yhden immenkalvon

    Äänestä

Kyl mä panisi sua ja pitkään.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


MillaCamilla kirjoitti:

Lukekaa mun blogia ja laittakaa mailia:
https://www.anonyme.com/Blog/Milla

Milla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu