Mitä mieltä te miehet olette suihinotosta tai siitä jos nainen tyydyttää teitä käsin? Olen kuullut, että mies kuin mies rakastaa suihinottoa, mutta onko näin ja jos on, niin miksi? Onko viehätys siinä, että se tuntuu hyvältä, kun nainen suostuu ottamaan teiltä suihin vai suun lämpö ja kosteus vai mikä? Entä käsillä tyydytys? Pidättekö enemmän emättimeen laukeamisesta vai käsiin? Terska on ilmeisesti aika hellä siemensyöksyn jälkeen, joten olisiko parempi, että nainen irrottaisi otteensa heti sen jälkeen vai saako kaluanne hyväillä vielä siemensyöksyn jälkeenkin? No tuossa muutama kysymys joihin toivoisin vastauksia.
peniksestä
6
2168
Vastaukset
Mulle varsinkin suu on niin harvinaista herkkua, että pois alta.
Kaikki miehet eivät suuhoidon päälle ymmärrä, mutta mm siinä on sen viehätys, ettei tarvi kuin nauttia.
Myös tiukkuutta on ihan eri tavalla kuin pillussa, mutta kosteuden riittoisuudesta tulee huolehtia.
Laukeaminen suuhun/käsiin on huomattavasti rajumpaa, mutta sisään laukomisessakin on puolensa.
Hyväilyä laukeamisen jälkeen tulee jatkaa, mutta hellemmin, eikä ihan niin suoraan terskaan.- Tealle...
Kyllä varmasti suurin osa miehistä rakastaa kun nainen ottaa suihin...Tai tyydyttää kalun käsin.Se on varmaan se vaihtelu mikä virkistää.Toki paras paikka heittää spermat on tietysti emätin.Mutta välillä on kiihottavaa laueta naisen käsiin,rinnoille tai muualle kehon päälle.Ainakin omaa kaluani saa hyväillä ja "suukotella" myös siemensyöksyn jälkeenkin.
- Tea
...tuntuu ettei poikaystäväni oikein haluaisi minun näkevän kaluaan ns. tavallisessa koossaa eli sitä, kun se lörpsähtää laukeamisen jälkeen. Hän kai kuvittelee, etten tiedä, että kalun pituus pienenee useitakin senttejä tms. Se vaan välillä harmittaa, koska olen oikeasti sitä mieltä, että poikaystävälläni on maailman komein kalu (noh, en oo kyllä ehkä "ihan" kaikkia nähny), oli se sitten seisokissa tai ei. En halua mitään puoli metristä jötikkää. Pitäisi ehkä sanoa se poikaystävällenikin... Joka tapauksessa kiitos, kun vastasitte.
- -jj-
Tea kirjoitti:
...tuntuu ettei poikaystäväni oikein haluaisi minun näkevän kaluaan ns. tavallisessa koossaa eli sitä, kun se lörpsähtää laukeamisen jälkeen. Hän kai kuvittelee, etten tiedä, että kalun pituus pienenee useitakin senttejä tms. Se vaan välillä harmittaa, koska olen oikeasti sitä mieltä, että poikaystävälläni on maailman komein kalu (noh, en oo kyllä ehkä "ihan" kaikkia nähny), oli se sitten seisokissa tai ei. En halua mitään puoli metristä jötikkää. Pitäisi ehkä sanoa se poikaystävällenikin... Joka tapauksessa kiitos, kun vastasitte.
...terska on kyllä aika hellänä juuri laukeamisen jälkeen, mutta muuten voi kyllä käsin hyväillä. Se miksi miehet tykkää erityisesti suihinotosta ja runkkaamisesta on se että siinä näkee koko ajan koko toimituksen. (Se visuaalinen puoli on nimittäin miehille tosi tärkeetä ja kiihottavaa.)
- LurtzinOrja
Suu on vaan niin pehmee, lämmin ja kostea että tuntuu huipulta.
Mitä omasta ukosta oon oppinut/ymmärtänyt, niin kannattaa irrottaa käsi kun "kaikki on tullu" ;)...se tuntuu olevan toosi herkkä, niinkuin meillä naisilla alapää samassa tilanteessa. Ja toki kysyminen ei haittaa...asioista kannattaa puhua JOS kyseessä on vakikumppani jolle on jo voinut avautua :) - Happy 72
Mun parisuhteessa hommat menee näin... Jos kultaa ei huvita rakastelu niin hän tarjoaa helpotusta käsin ja hyvältähän se tuntuu ;)
Hiukan liukuvoidetta ja lakatut kynnet......aahhhhhhh :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
PropsApp Koodi
Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset23518Persut yrittävät epätoivon vimmalla
kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a1023389"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin662892IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-612673Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen
Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.922485Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭542251Jari Sillanpää isossa leikkauksessa - Paljastaa, mitä uralle tapahtuu!
Palaako Siltsu keikoille? Artisti, ex-tangokuningas Jari Sillanpää on ollut lonkkaleikkauksessa ja kotiinpaluu on edessä251377- 961308
Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen on selvä
On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen joten3751215Hämmentävä muutos tv:ssä: Roope Salminen OUT, Sointu Borg IN!
Roope OUT, Sointu IN! Mitä tykkäät tästä muutoksesta? Suositun Myyrä-seikkailusarjan alusta asti juontohommissa on oll171085