Olin vuoden yksin ja täysin ilman seksiä edellisen pitkän parisuhteen päätyttyä ja tapasin nykyisen mieheni puolitoista vuotta sitten. Suhde alkoi oikeastaan seksisuhteena kahden sinkun kesken ilman mitään sitoumuksia. Seksi oli heti ensimmäisestä kerrasta alkaen upeaa molemmin puolista täydellistä nauttimista. Nautimme samoista asioista ja mieheni oppi nopeasti käsittelemään minua niin, että saan juuri niin monta orgasmia, kuin hän haluaa minun saavan penetroimalla. Hän myös saa minut ejakuloimaan penetroimalla niin halutessaan. Lisäksi hän saa minut niin käsittämättömän herkäksi, että saan orgasmin seksin yhteydessä vaikka hartiasta (melkein mistä vaan) silittelemällä. Nautimme molemmat todella paljon yhteisestä seksistämme.
En ole koskaan aikaisemmin kenenkään miehen kanssa nauttinut seksistä niin paljon kuin hänen kanssaan. Hän ei kuulema ole vastaavaa myöskään kokenut kuin mitä kanssani. Seksimme oli heti eka kerrasta lähtien orgasmienilotulitusta. Myöhemmin suhteemme on muuttunut rakkaussuhteeksi, mutta siis ihan ilman sen kummempia tunteitakin suhteemme alussa seksi oli aivan yhtä upeaa kuin nyt.
Kaikki valittaa, kun naiset ei saa orkkuja. Entäs onko meitä täysin päinvastaisia superherkkiä naisia enemmänkin?
Olenko ainoa?
6
452
Vastaukset
- kaunis kuin kukkanen
Minulla ja miehelläni on ollut tuollaista ihanaa jo päälle 20 vuotta. Aina olemme tyydyttyneet ja hyvin. En tiedä seksistä ilman orgasmia, sääli niitä naisia, joille se on ikuisuusongelma. Ollaan onnellisia ja tuetaan kanssasisariamme ihanaan seksiin miehen kanssa avioliitossa.
- mtjmtmt
Seksi on perceestä
- niinhän
se on ainkin sielläpäin tai suunassa
- kaikki?
Mistä tiedät, että kaikki valittaa kun naiset ei saa orkkuja?
Valittavatko ihan kaikki naiset ja miehet? - Kiitos tiedosta
Moi Luonnonoikku
Kertoisitko kuinka Luonnonoikku herkistetään orgasmiherkäksi.
Jos vaikka toimisi minunkin naiseen. - MILF paras
Naisen täytyy tyydyttää itseään oppiakseen tuntemaan itsensä. Siksi vanhammat naiset saavat aina. He osaavat ottaa orgasminsa vaikka käsin, lisäten tunnetta omin sormin yhdynnän aikana. On aivan loistavaa rakastella naista joka saa orgasmin, monta, samalla kun panet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kela tukee virallisesti Pride-liikettä
Iso kiitos Kansaneläkelaitokselle tuen osoittamisesta myös vähemmistöille. Näin toimii vastuullinen valtiollinen koko k313726Jorma Lind kuollut
Ylen uutisankkurina 40 vuotta toiminut Jorma Lind on kuollut 85-vuotiaana. https://yle.fi/a/74-20230265 ARVl on näet491638- 731338
Mahdatko ymmärtää sitä
Mä en selviä jollei me jutella kunnolla. Tarvitsen sua siihen. Etkä sä voi sitä tietää kun en ole ilmaissut mutta olen751191Hitaille omat kassat
Kassoilla hidastelevat ärsyttävät. Menee heti loppupäivä pilalle, kun kauppareissu kestää hidastelijoiden takia. Näille1721047Ensimmäisenä Helluntaina ei uudelleen kastettu KETÄÄN!
Raamattu kertoo, että Helluntaina kastettiin. Mutta vaikka Raamattu ei erikseen kerro tiedän VARMASTI Ettei6911031- 84905
Olisit ollut niin
Minunlaiseni. Ehkä se on helmpompi kun emme kohtaa. Kipeältä se tuntui ettet valinnut minua38777Mitä yhteistä sinulla
on kaivattusi kanssa? Sama musiikkimaku, tai huumorintaju, tai ehkä työpaikka? Vai ettekö tunne vielä niin hyvin?47745- 39730