Missä asennossa kumppanin valtikka uppoaa helpoiten sykkivään ryppyreikään? Entäpä mikä on mielestäsi nautinnollisin asento?
Kivuttomin asento harrastaa homoseksiä?
13
5252
Vastaukset
- yfukgyikktf
noh noh alahan rauhoittua jo ja tuu naimaan mua suuhun ja peräreikääni
- hoitsu 100
Todella sairaita olette! Menkäähän idioo... hoitoon
- luonnollista, kaunis
No eipä sitä gay-miehellä oo pillua niin pakko sitä on panna persereikään tai suuhun tajuathan tuon itekin. Korva on liian ahdas ja matala reikä, samoin sierain.
- HOITAJAT .
HOIDOSTA EI OLE APUA JA HYVÄ ALOITUS.
- jock jock
olen homo junk junk
- löökäri
jock jock et ole.
- homotvitruun
Homous on sairaus!
- homousonsairaus
homous on sairaus!
- homousonsairaus
homousonsairaus kirjoitti:
homous on sairaus!
homous on sairaus
- syntisaatana
homousonsairaus kirjoitti:
homous on sairaus
homous on synti
- Kakkonen on 1.
homousonsairaus kirjoitti:
homous on sairaus
Taitaa sulla olla ongelmia oman identiteetin kanssa??
Tule vaan rohkeasti kaapistasi ulos. - Ruikulipojat
Kakkonen on 1. kirjoitti:
Taitaa sulla olla ongelmia oman identiteetin kanssa??
Tule vaan rohkeasti kaapistasi ulos.On se varmaan hienoo kun sattuu ripulipäivä,ja eikös näillä rööriroopeilla löysty paikat,että joka askeleella rusahtaa.Kyllä pitää olla sairasta!
- alaston ratsastaja
Minusta parhaalta kun toinen istuu esim.tuolilla ja itse asettuu takaperin hänen syliinsä alkaen ratsastaa liukkaaksi rasvatulla kalulla, oma heiluu ihanasti työntöjen tahdissa ja sitä on toisen helppo runkata samalla, siinä ei kauaa kestä kun tulee, molemmilta. Juuri äsken naitiin ja nyt on mällit pyllyssä sekä omat pussit tyhjänä orkun jälkeen, tuntui niin hyvältä ettei mitään rajaa, suosittelen.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 961619
- 741424
- 501347
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041238- 541233
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p9965- 36827
- 60761
- 49754
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41735