Oh yeah! :) my new lover! :)
Käyttäjältä Johanna Tukiainen JULKKIS
21.11.2014 02:52
He is so HOT isn't he???
http://aijaa.com/zuGEnR
Hot hot again! ;)
Käyttäjältä Johanna Tukiainen JULKKIS
21.11.2014 03:06
Suomi kundi rulaa joka on käynyt armeijan ja on muutenkin kovempi tyyppi kuin monet ruotsalaiset raukkikset!!!
http://aijaa.com/0SV6nI
Käyttäjältä Johanna Tukiainen JULKKIS
21.11.2014 02:52
He is so HOT isn't he???
http://aijaa.com/zuGEnR
Hot hot again! ;)
Käyttäjältä Johanna Tukiainen JULKKIS
21.11.2014 03:06
Suomi kundi rulaa joka on käynyt armeijan ja on muutenkin kovempi tyyppi kuin monet ruotsalaiset raukkikset!!!
http://aijaa.com/0SV6nI
Vastaukset 21
Vanhimmat
Taitaa olla töissä siellä nykyään.
Laivavosu-Tunkki 21.11. klo 3 (7L):
"Oh yeah! :) my new lover! :) He is so HOT isn't he??? !!!! :)"
Kuva: http://aijaa.com/zuGEnR
tulomatkalla ennen kuin lensi putkaan.Postaa vanhoja kuvia uusina.
Säälittävä tyyppi.....
Jääkäämme odottelemaan Pullukan seuraavaa postausta miten armeijan käynyt Suomi kundi raiskasi ja on täysi raukkis. Pullukkaa tietenkin odotelee Tukholman päässä kynttiläillallisille rikas ja menestyvä lapsirakas huippujuristi. Suomi poika taasen jatkaa takaisin kotimaahan yhtä rikosilmoitusta rikkaampana.
Pölkkyjalka on saanu melaa pulleaan simpukkaan. Tai sitten on käynyt pieni raiskaus, ihan vähän vaan.
Luuletteko että paksukainen pikku pilleristi koskaan näitä kommentteja lukasee.... Voikun lukasis.
Röh röh
Onko tuo kuva edes aito? ettei olisi vaan leikannut ja liimannut taas ihan omia virityksiään? Poika bailaamassa ja liittänyt siihen omankuvansa mistä tietää?
Eipä ole tästäkään sulhosta kuulunut yhtään mitään Tunkin ylvästelyn jälkeen. Kohta tulee huuto: sotapoika rullasi (ei rulasi).
Kaksi Johannaa pikkujouluristeilyllä 20.-22.11.14: http://aijaa.com/GZS30P
Tunkki heräsi 22.11. illalla ja raportoi Facessa ristelymatkastaan:
"Paivaunet mopsini ja chichuahuani kanssa, kohta illalliselle ystavani Johannan kanssa Oli mukava pikkujouluristeily, Silja ihan taynna porukkaa ja upeat showesitykset kuten aina. Kotisivuni on tilapaisesti suljettu mutta avataan ihan juuri takaisin."
Tunkki raportoi 22.11. illalla risteilystä (7L): ”Tilannekuvia laivalta with my friend . Yritätte väittää että kaikki ystäväni ovat näätiä. Sorry, mutta ei koko Suomi ole pelkkiä näätiä täynnä! Olen saanut heittää myös monet kaverini pihalle valitettavasti. Usko Jumalaan auttaa mua jaksamaan.”
Kuva: http://aijaa.com/oadsdq
Ei tainnut tulla niitä illalliskuvia ollenkaan eli käytiinkö vain hamppariputkalla mätöllä?
”Silja Line having some fun! :) Kaverini Johannan ottama kuva minusta ja ruotsalaisesta HETERO deitistani Siljan yokerhossa, makeeta! :) upea kuva ja makea meno! Toisin kuin luulette, Johanna otti kuvat minun luvallani.” (Tuksu 24.11., 7L)
Kuva: http://aijaa.com/t1RBOj
Joko laskuhumalassa terminaalissa sevenin luottoimittajalle raportoimassa? Saadaanko date-rape vielä tämän päivän lööppiin??
Mikä on niin täydellisesti sekoittanut tämän ns tunkin pään, että fiksuinta mitä hän tietää, on riekkua laivoilla ja esitellä uusimpia lover-tapauksiaan ja alastonta vahvasti keski-ikäistä olemustaan humalatilassa. Näin hän on peruuttamattomasti menettänyt mahdollisuuden tavalliseen hyvään elämään. Kuka voisi ikänä ottaa sylinsä lämpöön tuollaisen läpi käytetyn kropan, jossa kaiken maailman taudit sikävät?
Koko Tukiaisen perhe on friikkejä ja sellaisena pysyvät.
Onko todellista, että joku voi olla niin sekaisin ja v-ttumainen luonteeltaan kuin on Johanna Tukiainen?
Nooh, siltähän tämä nyt hieman näyttää.
Onko jo seuraava "akuutti stressireaktio" tulossa?
Tuli ja meni. Nyt kohta tulehtuvat munuaisaltaat.
Tunkin läheisyydessä ei ole hyvä olla, sillä Tunkki vie läheisensä tuhoon,
myrkyttää kaiken.
Eiköhän Tuksun tämän vuoden laivaseikkailut ole nyt jo nähty.
Jännittävä vuosi 2015 tuo uudet tuulet, uudet purjehtimiset.