Haittaa?
Tykkään sekä naisista et miehistä
Eeräs ikävä
10142
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Eihän se haittaa. Suurin osa pitää naisista ja miehistä.
Jos kyse on seksuaalisessa mielessä, silloin juttu onkin ihan eri. Ei sekään haittaa, kunhan et sotke sellaisesta piittaamattomia asiaan.
Itse en ottaisi biseksuaalista kumppania. Moni on sanonut, että bisset on matkalla jompaan kumpaan suuntaan, eivätkä ole täysin hyväksyneet itsessään sitä, että ovat valtavirrasta poikkeavia. Siinähän ei ole mitään väärää. Toivottavasti pääsevät lopulta sinuiksi itsensä kanssa.
Riippuu millä tavalla. Minäkin tykkään ihmisistä, sekä miehistä, että naisista, mutta en ole yhtään mikään bi seksuaali vaan yli 100 pros hetero.
Senkin.
Kunhan et samaan aikaan tykkää muista, kun minusta tykkäät.
Et voi olla molemmat, pakostikin tykkää jostain muusta samalla kun tykkää susta.
En oo matkalla vaan perillä.
Valinnanvaraa on enämpi. Taidat olla miesten kanssa se btm?
mäkin tykkään naisista vaik oon mies ja itseäänkin pitäisi kaiken humpuukin rakastaa joka tekisi minustakin bin.
jäi välistä
Tiedä sitten miten on, mutta taannoin huomasin erään miespuolisen olevan ihastunut "häneen". Sain lopuksi päivää hymyn huulille.