Viikonloppusuunnitelmia?

Kirjatkaa tähän. Vinkkejä mulle.. mitähän tekis.
895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Minä aion viettää aikani palstailemalla.

Äänestä

Kuse viuluus.

Äänestä

Jotakin manipulointia voisi kehitellä lisää. Kahvia ja tupakkaa vaan naamariin

Äänestä

Ota siihen mieheen yhteyttä. Sitten rakastutte.

Äänestä

syö syö syö

Äänestä

oli paljon suunnitelmia ja nyt ei enää juuri mitää. meni fiilis, joten tervetuloa muuttamaan asia!

Äänestä

hyvää seuraa, hyvää ruokaa, lämmin sauna. Eiköhän siinä jotain näin aluksi

Äänestä

pääni täyteen, raskaan työn murjoma, ikäväkin kalvaa, mutta ei voi mitään,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihanainen. kirjoitti:

Kirjatkaa tähän. Vinkkejä mulle.. mitähän tekis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu