Minulle tulee Suomen ensimmäinen Tom of Finland Skoda Jatkossa kaikki Skodat tulevat vakiona Tomppa sisuksilla.
Tilasin erikois sisustetun Skodan
Tom of Skoda
19100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
luki että Skodaan on tulossa Solidarność-varustevaihtoehto. Ilmeisesti ainakin punainen sisäkaton verhoilu olisi tulossa siihen.
Joillain on valtava Skodavimma, kun launataina puolenyön aikaan täytyy tulla kirjoittelemaan rölörölö-juttuja. Hymyilen vinosti sellaisille.
Tavalliset ihmiset viettävät rentoutuen viikonloppua, ovat viihteellä tai mukavasti kotona keskenään.
lapset luulevat olevansa hauskoja ja nokkelia, no eivät ole. Teinien taso senkun laskee netin myötä ja kaikkein surkeimmat jotka eivät pärjää muualla kuin kotinurkissa kehittelevät noita todella dorkia juttujaan. Suomi on todella kusessa näiden syrjäytyvien teinien kanssa ja heille ei saisi maksaa mitään tukia, vaan vanhempien velvollisuus on saattaa ja vaatia ottamaan vastuu omasta kehityksestään. Tähän ollaan tultu kun vanhemmat eivät ole kasvattaneet jälkikasvuaan ja ovat uskossa, että kyllä tarhan täti ja opettajat heidän hommansa hoitavat.
kun katukuvassa näkyy pelkkiä Skodia. Taloudellinen tilanne on vapaapudotuksessa.
Teinille tiedoksi (vaikka ei se ehkä osaa lukea) Skodat on ihan samoissa hinnoissa kuin muut vastaavankokoiset autot. Tosin Skodat on oman segmenttinsä suosituimpia.
Mitä muuta olet itse valmis tekemään isänmaasi puolesta kuin vittuilemaan veronmaksajille?
Tarkoitat varmaankin idänmaan puolesta? Jokainen Tsekkoslovakiaan siirtvä centti heikentää vaihtotasetta.
Eikös länsimaahan siirtyvä centti sitten heikennä vaihtotasetta?
Että voit olla tyhmä, ja sitten vielä kehtaat munata itsesi julkisesti.
Ei tollasesta nössöstä saa miehen vastusta.
niin ja sun toimeentulotukea.
ei tuon nimistä maata ole olemassakaan.
A-mersu, niin työllistät suomalaisia. Tom of skeidaa ei osta, kun homot ja kommarit.
Ahaa, siis Uudestakaupungista kajahtaa. Mersussa ei kuitenkaan ole hinta-laatu-suhde niin hyvä kuin Skodassa. Tottakai me kotimaista teollisuutta tuetaan, mutta A-Mersu ei ainakaan minua kovasti viehätä.
Näkyykö siinä sisustuksessa kuva, kun 2 karvaista skeidajormaa skeidailevat eli homostelevat tilavassa Superpaskan takatilassa?
tämä ketju on hyvä esimerkki röllien henkisestä tasosta ja ikäryhmästä, loistavaa pojat.
Täällä todellakin selviää, että "Skoda ei ole nuorison mieleen". Ei siis pelkoa hurjastelevista teineistä Skodan ratissa? Jos näin, mitä menetämme. Tosin Skodasta voisi saada parempikuntoisen ja turvallisemman nuorisoauton, kuin ikikulusta Bimmeristä...
Joo minäkin tuen kotimaista Tom of Finland sisustus superbiin ja takapenkki kumolleen ABC:n takapihalla.
Teinarit olis huitassu sinne aurinkoja halvalla! Soikeita sellaisia.