Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Valentina Nappi

Mitäs ootte mieltä tästä 1990 syntyneestä brunetesta? Mielestäni pitkiin aikoihin oikeasti luonnollisen kaunis näyttelijä. Ei tatuointeja, lävistyksiä jokapaikassa ja sheivattu maltilla. Ihme homma että nykyisin näyttelijät on niin narkkarin näköistä porukkaa tai muuten vaan niin epäluonnollisia kuin vain voi olla. On silikooneja, huulitäytteitä ja vaikka mitä. Lisäksi aina karvattomia. Täyttää roskaa sellainen.
Hyviä leffoja mm sottomissione ja lisäksi löytyy hd kuvalla erittäin pariskuntaystävällistä ja kaunista tavaraa.
Toki häneltäkin tullut täyttä kuraa jo ulos, että kaikki ei ole hyviä.
Suosittelen!
En laita linkkejä, koska jokajannu ne löytää vaikka googlella itsekin....
144137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Myös Anna Polina, Charlotte Vale, Penny Pax jne. ovat luonnollisia ja siistejä herkkuja.

Äänestä
  • Vain unelmissas eunukki

    Äänestä

Jees muija. Pillu, perse ja tissit 10 ... Todella hyvä vartalo, ottaa hyvin poskeen. Kiihottava ääni ja puhetapa. Ihanat hiukset ja kaunis naama.

Jostain syystä tykkää touhuta Afrikan miesten kanssa. Lähes kaikissa pätkissä todella isolla varustettu tumma mies tai useampi kairaa tota. Samoin lähes joka pätkässä ottaa kakkoseen ennemmin tai myöhemmin. Tekee myös paljon dp kohtauksia.

Äänestä

Amerikkalaisia mustia ne on! Mistä vitusta sä revit Afrikka tuohon..

Äänestä
  • Sun äitis perseestä hönö

    Äänestä

Mulleioo mitään sitä vastaan, et joku saa siitä niiku kiksei, mut mää en saa. Niitäkun on nätimpii ja heettasempii pilvin pimein. Kyöpeli

Äänestä
  • Hitsi ihguuu

    Äänestä

Ongelma noisa on et ne on miesten miehille tekemää niillä voi todeta mitä useimmat miehet seksistä haluaa

Äänestä

Jokaisesta kuvasta näkee yhdellä simäyksellä että on feikkinainen, kaman ruma naiseen verrattuna. Ikävä kyllä, miehestä voidaan rakentaa valtavasti enemmän naista ulkoisesti muisuttava pornoartisti kuin tuo, jos vaan on riittävästi rahaa käytettävissä silpomiseen ja hormoneihin, yms.

Onneksi jalkoja (nikasta varpaisiin) ja käsiä (ranteista sormenpäihin) ei vielä osata kutistaa, niiden koosta näkee helposti onko kyseessä feikkinainen. Ja jos deitillä, tai pornossa, oliolla on umpinaiset (yleensä nikkatkin piilottavat) möhkälejalkineet jaloisssa, tai pitempivartiset käsineet käsissään, niin lähes varmasti on feikkainen. Deitillä tms. kanssakäymisessä, äänenkorkeus ja -heleys on lisäksi hyvä ilmaisin, fekkinainen puhuu kuin mies, möreästi, ehkä käheästi, tai yrittää pihistä falsettia, tai kuiskaa sen sijaan että puhuu. Tyypillisesti selvittää kurkkuaan (köhii) usein. Käyntiä (kävelytapaa) on myös vaikea muuttaa kirurgisesti, se on feikkinaisella joko miesmäinen, tsi jos se yrittää keikuttaa pakaroitaan naisellisesti, niin se on koomisesti kömpelön näköistä.

1Äänestä
  • Mitä ihmettä sä selität

    Äänestä

  • Nyt on niin outoa juttua että varmaan MrJuha82 on eksynyt tähänkin ketjuun

    Äänestä

  • Kyllä on täysin luomu. Silmiä meikkaa ja pillukarvoja ajaa mutta muuten ihan sellainen kun syntymästä asti on ollut. Ei edes hiuksia värjää. Eikä ole tatuointeja.

    Äänestä

Franzesca Facilla, Riley Reid , Sheena Shaw ja Nicole Aniston saavat myös kummasti kangen kovaksi.

1Äänestä
  • Hyviä ovat kaikki nuo, jokaiselle on mällätty. Lisätään vielä Natalia Forrest ja Mrs Mischief listalle!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Jarkko83ff kirjoitti:

Mitäs ootte mieltä tästä 1990 syntyneestä brunetesta? Mielestäni pitkiin aikoihin oikeasti luonnollisen kaunis näyttelijä. Ei tatuointeja, lävistyksiä jokapaikassa ja sheivattu maltilla. Ihme homma että nykyisin näyttelijät on niin narkkarin näköistä porukkaa tai muuten vaan niin epäluonnollisia kuin vain voi olla. On silikooneja, huulitäytteitä ja vaikka mitä. Lisäksi aina karvattomia. Täyttää roskaa sellainen.
Hyviä leffoja mm sottomissione ja lisäksi löytyy hd kuvalla erittäin pariskuntaystävällistä ja kaunista tavaraa.
Toki häneltäkin tullut täyttä kuraa jo ulos, että kaikki ei ole hyviä.
Suosittelen!
En laita linkkejä, koska jokajannu ne löytää vaikka googlella itsekin....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu