Miestä ei kiinnosta
Mistä tietää
9298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Joo, se on huomattu. Ei näy häntä mailla eikä halmeilla... :,(
Kun kysyy niin saa oikean vastauksen. Ei ole mitään yleismaailmallista sääntöä yai ohjetta. Sama pätee naisiin, eli ihmiset ovat erilaisia.
juuri näin,asioista pitää nähdä oikea- ja vasenlaita.
Tuo oli kuin kuvaus hänestä. Eikä hän edes ole enää flirttailutkaan minulle pitkiin aikoihin, ainoastaan muille naisille flirttaa silmienikin edessä. Heidän seuransa vain kelpaa.
Pitkään olin niin hölmö, että yritin uskotella itselleni että hän olisi minusta kiinnostunut ja ei muka muista naisista. Vaikka kaikki merkit ovat viitanneet aina päinvastaista. Mutta onneksi järkeni sai vihdoin minusta yliotteen ja nyt olen hyvää vauhtia pääsemässä yli hänestä.
Hyvä tyttö, hyvä tyttö. Oot kiltti tyttö. Niin sitä pitää.
tiedon väärti..
http://www.youtube.com/watch?v=e9RjnZbMMgc
Näinhän sinusta on väitetty....tiedätkö mitä, se ei haittaisi minua, rakastan sinua silti.
videon? Eli on kyllä 100% hetero.
Valtaosa kohdista päätee kyllä kiinnostuneeseen mieheen, joka on tulkinnut ettei naista kiinnosta, mutta yrittää jotenkin luovia hetket samassa tilassa.