Mieheni peppu

NautiskelleN

Onko muita naisia, jotka nauttivat tavattoman paljon miehensä pepun nuolemisesta?

Minusta ei ole mitään sen suloisempaa kuin latkia muruni peppua, kiihottaa häntä kielelläni - imeä ja maiskautella. Hieroa pakaroita, runkata kovaa kalua...nauttia kiireettä. Tunnen miten tuon käsittelyni aikana valun ja kiihotun todella paljon. Joskus otan mukaan leikkiini tapin tai sauvan. Kuinka kiihottavaa on laittaa hänet öljystä valuvaksi ja kuulla se litisevä ääni. Puremajäljet pepussa tai piiskan jäljet... Tämä kaikki vaan on niin ihanaa!

Miten te muut nautitte miehestänne?

10

1407

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Törttönen

      Ismo olet taas jättänyt mielialalääkkeet ottamatta. Jos työnnät vielä kerrankin kuusenkävyn perseesi saat mennä lääkäriin aivan yksin, en tule pitelemään kättä joka haisee paskalle.

    • Huimaavaa

      Tää on kyllä niin laadukas foorumi o.O

    • 4+18

      Löytyispä nainen, joka nuolis mun peppua samalla runkaten mun kalua.

    • Nautiskelen Myös

      Tykkään olla kyllä naisen nuoltavana, mutta enemmän tykkään nuolla naista. Kostea pehmeä kieli tuntuu kyllä hyvältä peppureijälläni, mutta saan enemmän kiksejä siitä kun nuolen naista. Valitettavasti en ole päässyt kokeilemaan, mutta ajatuksissa on ollut, että olisiko mahdollista tuottaa naiselle orgasmin vain peppua nuolemalla.

    • nauttisinkovasti

      Minäkin tykkään olla naisen nuoltavana, se saa aivan mahtavia kiksejä aikaan. Edellisessä suhteessa sain tuollaista käsittelyä kuin aloittaja kuvaili.

      • ....

        Hyi jumalauta mitä sikoja täällä on työntäkää löylykauha perseeseen


      • fhkiyvhtu
        .... kirjoitti:

        Hyi jumalauta mitä sikoja täällä on työntäkää löylykauha perseeseen

        Kokeile heinäseivästä jos löylykauhasi ei tunnu enää miltään


    • Anonyymi

      Ihanan kuuloista.

    • Anonyymi

      Kyllä. Osaan kuvitella itseni nautiskelemassa tuommoisesta naisen käsittelystä.

    • Anonyymi

      Siis kyllä muna menee peppuun ja se tuntuu jopa hyvälle, mutta jos peppuun laitetaan käsi rannetta myöden, niin ei tunnu mitenkään hyvälle. Naisen pilluun varmaan menemään kohtuullisen kokoisen käden ja ranteen. Mutta jotain järkeä näihin juttuihin.

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      19
      2146
    2. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      35
      2026
    3. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      17
      1902
    4. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      46
      1347
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      73
      1287
    6. Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?

      Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?
      Ikävä
      46
      853
    7. Kaunein nimi

      Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?
      Ikävä
      53
      741
    8. Farmi-Amski ja Jucci Hellström - Sydämiä satelee - Onko tässä jotain enemmän?

      Amskidamski Anne-Mari Tarkkio ja Jucci Hellström olivat samaan aikaan Farmi Suomi -realityssä. Nyt somessa on nähty mat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      721
    9. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      32
      668
    10. Arvaa sattuuko se

      Että teen töitä siihen että unohdan sinut. Mitä muutakaan voin
      Ikävä
      49
      661
    Aihe