Palstan top-5 kovimmat tappelijat?

Tähän on saatava selvyys!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Isäsi. Homo tissu vain raapii pitkillä ämmämäisillä kynsillään. Kylmis on velttopaska joka ei kykene torjumaan naamaansa tulevaa nyrkkisarjaa vaan ottaa suosiolla kaikki iskut naamatauluunsa.

Äänestä

Mihin pitäs retkujen yrittää osua? Itseensä vaan telovat.
On tämä hyvä vitsipalsta.

Äänestä

Lyöjän täytyy olla ammattilainen, jos aikoo viedä lyönneillään tajun minulta. Muuten aiheuttaa vain víttumaisen päänsäryn.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


loispummijuoppo kirjoitti:

Tähän on saatava selvyys!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu