Perheellinen mies

olen, ja kirjoittelen ja härnään naisia täällä,
kaikki vapaa aikani. Vaimo luulee että pelaan pleikkaria.
6153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

taida kovin vankalla pohjalla olla.
Elätkö irl samanlaista elämää vaimosi selän takana?

Äänestä

HAH HAH

Äänestä

Normaalia. Etkai tosissas koe syyllisyyttä tai jännitystä? Oot kiltteyteen sairastunut.

Äänestä

paitti että sä et satu oleen se perheellinen mies, van sä olet se perheellisen miehen lemppaamaksi tullut katkera römpsä ;D

Äänestä

Rakastin sua, miksi hylkäsit mut ja kiusaat?

Äänestä

Ajattelepa mitä kaikkea hyvää voisit saada aikaan sillä ajalla, mitä teet nyt netissä notkumalla. Toisit ihmisille iloa ja apua oikeassa elämässä ja saisit siitä itsellesikin paljon enemmän iloa, kuin turhanpäiväisestä täällä vetkuilemisesta. Elämäkään ei olisi niin masentavaa, vaan sillä olisi paljon antoisampi sisältö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paskismies kirjoitti:

olen, ja kirjoittelen ja härnään naisia täällä,
kaikki vapaa aikani. Vaimo luulee että pelaan pleikkaria.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu