Mites öljysuodatin ?

Lieneekö avattavan patruunan sisällä oleva? Vai perinteinen?
460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Daciassa, kun on budjettiauto, patruuna on uudelleenkäytettävä,samaan kuoreen vaan uudet sisuskalut ja taas mennään seuraavat 20.000 -joka onkin huoltovälinä.

Äänestä
  • Muistutettakoon budjettiautoista puhuttaessa, että samoja moottoreita on myös Mersuissa.

    Äänestä

  • Gunther 2 kirjoitti:

    Muistutettakoon budjettiautoista puhuttaessa, että samoja moottoreita on myös Mersuissa.

    Muistutettakoon että mersuja ei ole, on vain Mercedes-Benz.

    Äänestä

Lienee helppo vaihtaa. Issekin tykkään tehdä öjynvaihdon, tai sitten omat öljyt huoltoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


osssss kirjoitti:

Lieneekö avattavan patruunan sisällä oleva? Vai perinteinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu