Kummassa fb ryhmässä olet?
idiootit keskustelee
nainen phj
14324
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
On se tämä internetti näille 40v tollukoille vaan ihmeellinen asia :D
Pata kattilaa soimaa,musta kylki molemmilla.
Älä sinä ES Jonne ala haukkumaan iäkkäämpiä ihmisiä! Mene muualle pärisemään!
Olisko kiinostusta jos perustan pökiö ryhmän?
olisi
Teilähän on jo pökiöryhmä, satuin katsomaan fb; stä kun yks pökiö oli jättänty fasensa auki. Saatana, aikkuiset ihmiset juoruu toisistaan ku pahaset kakarat ! Mulle tuli pahamieli ,kun minutkin oli sielä mainittu. En ois uskonu läheisestä.
Nainen pohjalta.
Vattu että mua risoo tuo facebookin yhteisöliitännäinen sosiaalinen media ja nää instramit ja twitterit ym...Tuntuu että siellä ois kaikkien pakko olla ja jakaa iteänsä.YÖK...Ja tämä suomi 24 palstaan kirjoittelu on ihan eri asia.
Alkolukko facebookkiin. Voi tätä myötähäpeää taas
Idiootin on köyhä aloitus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jonnin joutavia aloituksia. STOP!
Ei tuo ole idiootin aloitus. Ihan asiallinen aloitus. Ja tuo, tddxsay puhuu ihan asiaa, aikuiset ihmiset mustamaalaa toisiaan, myös sellaisia jotka ei olenaamakirjassa.
Viisaimmat näkyvät olevan jo Haapajärven ryhmässä!
Sinne siirryn oitis. Kannattaako?
Aina kannattaisi ajatella mitä kirjottaa ja mihin kirjottaa ja jos haluaa jonkun haukkua niin että sitä ei voi myöhemmin todistaa niin päin naamaa ja ilman todistajia. Jos sitten tulee katumapäälle niin ei tarvitse pyytää anteeksi kuin asianomaiselta.