Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

PALTAMO

MISTÄ TÄNÄÄN LÖYTYS KIIMAINEN NAINEN HUULI JUMPPAAN PALTAMOSTA..?
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen rahavaikeuksissa oleva nuorehko Kajaanilainen nainen, voisin ottaa suihin sinulta maksua vastaan.

Äänestä
  • Mistäs sut tavoittaa..?

    Äänestä

Huulijumppa on yhdyssana! Samoin Kieli-Keijo! Kajaanilainen kirjoitetaan lauseen keskellä pienellä alkukirjaimella! Nyt molemmat kipinkapin kertaamaan äidinkieltä!

Äänestä

Taitaa ope olla tuhmalla päällä kun täällä pyörii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KIELI KEIJO kirjoitti:

MISTÄ TÄNÄÄN LÖYTYS KIIMAINEN NAINEN HUULI JUMPPAAN PALTAMOSTA..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu