Ei onnistunut kaksoisleuan piilottelu mitenkään vaikka kuinka yritti, katso maanantaina:
16.05 Arto Nyberg TV1
Katso uusinta tänään tai sitten Areenasta.
16.05 Arto Nyberg TV1
Katso uusinta tänään tai sitten Areenasta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Linkkiä:
http://areena.yle.fi/tv/2260163
Missä? En näe mitään sellaista. Anne on yksi Suomen upeimpia naisia!
Tästä Kakkahovista on muotoutumassa joka paikan maanvaiva.
Juuri näin, kuten käkättäjä Vappu Pimiästä ahdettuna ohjelmaan kun ohjelmaan.
Kukkohovi on nyt Raksun tilalla. Ex-paksu roikkui vuoden !!! erilaisten lehtien jutuissa samoilla aiheilla ( laihdutus & elämäntavat ). Mikähän on tämän Kukkohovin anti? Keski-iän kriisikö, johon on haettu helpotusta aivan liian isoilla kumitisseillä ja valkaistuilla tekareilla.
Pimiän hörötystä kuunneltu tarpeeksi. Tiine ämmä voisi jo siirtyä kotiinsa laittamaan ruokaa miehelleen ja lapselleen. Eikö se mies ole niin varakas, että elättäisi muijaansa?!
Mielellään Annea katselisi enemmänkin ;)
Leikattu vanha kana.
kaksoisileukasi?
Vai puhutaanko jo pyykkäriämmän kolmoisleuasta, hahahahahaaa!
Voi että ,kaunis nainen ja kaksoisleuka.Mitä se kenellekkään kuuluu jonkun ulkonäkö.Kademieli hakee aina jostain kauniista naisesta jotain vikaa...
Jonkun ulkonäkö ei tietenkään kuulu mutta näkyy, heh heh. Varsinkin kun sitä tyrkytetään joka paikkaan.
Tarkkasilmäisenä kanssasisarena huomasin myös, kuinka hän yritti pitää päätään koko ajan luonnottomassa takakenossa, niin ettei leuan alla löysät heltat näkyisi eikä heiluisi.
Mutta kun tietää mitä katsoo, niin näkyyhän se selvästi.
Todella turhamainen nainen. Kyllä ne jo tuonikäisellä saakin näkyä.
kateellinen läskilöllerö. ällöttävä hevosenpuolikas norsu!
Kaikkea kans. Paremminkin sanoisin jopa anorektikoksi kuin ollenkaan läskiksi. Ei se nyt yksi kaksoisleuka ketään lihota.
Olet vain kateellinen vanha lehmä joka ei ole yhtä kaunis ja nuorekas kuten Anne.
Kuka toi edes on?? Joku vitun muotisuunnitelija??
Höpöhöpö. Anne on Suomen kauneimpia naisia. Näyttää noin 25 nuoremmalta kuin Tunkio!
Siis tarkoitukseni oli sanoa, että...25 vuotta...:)
Minä en vain tajua Kukkohovin hehkutusta. Hän ei ole minun mielestäni mitenkään erityisen kiinnostava, kaunis tai sujuva juontaja. "Yksi - kaksi - leipokaa" ja kädet ylös. Jostain syystä Huippumalli-ohjelman juonto oli jäykempää, vaikka ala oli Annen ominta aluetta.
Sujuva esiintyminen ja kiinnostava persoona on mielestäni tärkeämpää kuin missimäinen sievyys tai mallimainen kolhous. Vanessa Kurri, Saimi Hoyer ja Jaana Pelkonen eivät ole suosikkejani hekään.
Kaikesta huolimatta toivon Kukkohovin selviävän Linnan juhlien pukukommentaattorina kunnialla. Seliniä jää ikävä.
Menneinä vuosinakin pieleen menneet nämä pressan itsenäisyysjuhlien selostukset tuskin parempaa tiedossa tänäkään vuonna. Varsinainen floppi oli muutama vuosi sitten kun Rönkä&Havumäki J.Selin komppaamassa eivät tunnistaneet vieraita! Väännänkin aina äänen pois katsoessani juhlalähetystä.
Vähissä ovat suomalaiskaunottaret, kun tämä Kukkohovi edustaa kaunottaria ohuine hiuksineen ja tavisnaamoineen!!
Ihan hyvännäköinen nainenhan Anne on. Rupeaa vaan naama näkymään liikaa mediassa.
Aivan liikaa näkyy, kun ottaa huomioon että saavutukset tasoa kumitissit ja tekarit. Kukkohovin suu on koko ajan auki, kun hammasremontissa meni sekaisin hevosen ja Annen purukalusto! ;DDD Silkkarienkin rajat näkyy selvästi, myös roikkuvat jo valmiiksi kuin Aitolehdellä, vaikka tuskin Turkin puoskariklinikalla asennettu ?! Anne on seniori-pissis!
Aivan liikaa näkyy, kun ottaa huomioon että saavutukset tasoa kumitissit ja tekarit. Kukkohovin suu on koko ajan auki, kun hammasremontissa meni sekaisin hevosen ja Annen purukalusto! ;DDD Silkkarienkin rajat näkyy selvästi, myös roikkuvat jo valmiiksi kuin Aitolehdellä, vaikka tuskin Turkin puoskariklinikalla asennettu ?! Anne on seniori-pissis!
Löydä 10 virhettä:
http://www.celebritiesheight.com/wp-content/uploads/2012/07/Anne-Kukkohovi.jpg