Kukaan mies ei ole koskaan sanonu mua hyvännäköiseksi enkä ole koskaan seurustellu kun kaikki miehet kiertää mut kaukaa ja kattoo mua kuin jotain paskaläjää. Ja mua on haukuttu murrosikäisestä asti pahasti ulkonäön vuoksi.
Vastaukset 4
- yks yrittäjä
Jokaiselle löytyy se oma ihminen. Ole reilusti sellainen kuin olet ja pidä sellaisista asioista kuin pidät. Kun tavoittelet rohkeasti asioita joista todella pidät, se kasvattaa sua ihmisenä ja tuo todellisen onnen.
- olet hyvännäköinen
nyt on mies sanpnonut sen sinulle.
- filosofi666
viisaan ihmisen onnellisuutta eivät vähennä eivätkä lisää ulkoisen mailman hänestä riippumattomat asiat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.3931008- 102895
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei293876- 77748
- 82726
- 75720
- 50655
- 37646
- 45631
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609