PaskaläjäN

elämää

Kukaan mies ei ole koskaan sanonu mua hyvännäköiseksi enkä ole koskaan seurustellu kun kaikki miehet kiertää mut kaukaa ja kattoo mua kuin jotain paskaläjää. Ja mua on haukuttu murrosikäisestä asti pahasti ulkonäön vuoksi.

4

491

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yks yrittäjä

      Jokaiselle löytyy se oma ihminen. Ole reilusti sellainen kuin olet ja pidä sellaisista asioista kuin pidät. Kun tavoittelet rohkeasti asioita joista todella pidät, se kasvattaa sua ihmisenä ja tuo todellisen onnen.

    • olet hyvännäköinen

      nyt on mies sanpnonut sen sinulle.

    • filosofi666

      viisaan ihmisen onnellisuutta eivät vähennä eivätkä lisää ulkoisen mailman hänestä riippumattomat asiat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      131
      1602
    2. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      124
      1407
    3. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      139
      1215
    4. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      57
      1180
    5. 40
      854
    6. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      74
      831
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      25
      822
    8. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      102
      813
    9. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      13
      728
    10. Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen

      800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja
      Sinkut
      114
      664
    Aihe