Stubb Ruotsin kriisistä

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2014120318890176_ul.shtml

Ja suomenko sitten ei ole? Kunhan vaan kysyn.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kataisen nöyristelevä hallitus poisti maamiinat

kuuntele kommunisti Tarja Halosen toiminnasta
maamiinojen poistamisessa

KOVIA JA TÄRKEITÄ KYSYMYKSIÄ
PERUSSUOMEN VIRALLINEN ÄÄNI

suoraa puhetta

Miten Suomen turvallisuuspolitiikkaa pitäisi ohjata? Onko meillä tulevaisuutta kansakuntana ilman Natoa? Missä ne Suomen turvallisuusuhat ovat?

Arto Luukkanen keskustelee toisen dosentin, kansanedustaja Jussi Niinistö kanssa kovista turvallisuuspoliittisista uhista ja Suomen turvallisuuspolitiikan tulevaisuudesta. Loppuajan keskustelua kommentoidaan Venäjän-tuntija Pekka Kauppalan kanssa.

https://soundcloud.com/radiorapu/tiistai-iltapaiva-dosentin-vastaanotolla-2122014

Äänestä

Kommentoi aloitusta


939399393 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2014120318890176_ul.shtml

Ja suomenko sitten ei ole? Kunhan vaan kysyn.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu