Hyvää yötä Nalle kainalossa

1072
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Hei ((::::::
Söpöliini

Äänestä

Samoin sinulle :))
Kiva kun tulit vielä moikkaamaan tänne.
Päivä on taas kerran humpsahtanut tosi nopeasti, kuten melkein aina ja huomenna pitää olla reissussa kaiken aikaa aamusta iltaan taas.

Kuuntelen vielä vähän musiikkia.

Olen minäkin ajatellut, enhän muutoin olisi aloitustakaan tehnyt tänne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sweet dreams kirjoitti:

Nukuhan hyvin. :)

https://www.youtube.com/watch?v=4FWulG2hzL4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu