joku vanhempi rouvashenkilö törttöili eilen keskustassa oikein huolella. yritti kait kiilata sen miehen auton ulos kadulta, mut onneks se ukko pääs karkuun, vaik vähän menikin peltiä kurttuun. olikohan tahallinen kolari? naisia, etenkään iäkkäämpiä ei pitäisi päästää rattiin.
kolari keskustassa
bemmikunkku
6518
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tahallaan se törmäsi, näin tilanteen paikanpäällä,se on se kurppa jolta ei ole vielä poliisi ottanut korttia pois vaikka se ei enää näe mitään, E-Peessä se majailee.
Oma vikansa, sehän oli odotettavissakin mokomalta amisteiniltä.Itse ajoin romuni paskaksi uudessasummassa. mutta sitä ei lasketa.Itku tuli.
Joku feikkaa. Bemmikurkon auto ollut liikkeellä koko vuoden lähes päivittäin. Hyvin näytti sutivan tänäänkin ja reippaassa sladissa etenevän.
paskaa puhut
Ei taida skidi paljon kylil liikkua, bemmikurko sitäkin enemmän.
Haminassa miltei kaikki ajavat kuin vanhemmat rouvashenkilöt, että ei osaa eritellä haminan suhareita.