SCD-ruokavalio/suolisairaudet

Heips,

Nyt olisi vihdoin ne lupaamani uudet SCD-reseptit netissä (laktoositon, viljaton, sokeriton etc.) osoitteessa
http://www.scd-fi.info
Etusivulla alhaalla keskellä. Voi tulostaa
kaikki reseptit suoraan itselleen, ihan ilmaiseksi.
--kirsi
SCD yli 4 vuotta
Crohn -74 (diagn. -94)
1881
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarvitsen apua mieheni suolioireden takiaa, että pystyisin laittamaan ruokaa
mikä ei aiheuttaisi ripulointia tev. tietämätön

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirsi_74 kirjoitti:

Heips,

Nyt olisi vihdoin ne lupaamani uudet SCD-reseptit netissä (laktoositon, viljaton, sokeriton etc.) osoitteessa
http://www.scd-fi.info
Etusivulla alhaalla keskellä. Voi tulostaa
kaikki reseptit suoraan itselleen, ihan ilmaiseksi.
--kirsi
SCD yli 4 vuotta
Crohn -74 (diagn. -94)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu