On tää nyt taas synkkää

taas viikonloppu ilman sua. Olis kai aika myöntää tosiasiat ja vietellä sut, kun en mä sua unohtaakaan voi
5165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Viettele mut makuukammarissa

Äänestä

Oi.. oispa se ihanaa kun yks hölmö vietteliskin!

Äänestä

Olis kyllä jo aika

Äänestä
  • pohjimmiltaan hän on hyvin ilkeä mies.

    Äänestä

  • Juu,ei tarvi, kirjoitti:

    pohjimmiltaan hän on hyvin ilkeä mies.

    Tunnetko ton "ihastuneen hölömön":o

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastunuthölömö kirjoitti:

taas viikonloppu ilman sua. Olis kai aika myöntää tosiasiat ja vietellä sut, kun en mä sua unohtaakaan voi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu