Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Montako sormea?

Moikka=)

Ihan uteliaisuuttani ajattelin kysästä montako sorme mahtuu muiden naisten sisälle.

Itseeni menee kaikki viisi helposti.

Kundini on työntänyt kaikki viisi rystysiin asti ja ihanelle tuntuu=)

_mitenkäs teillä muilla?
1210030
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kylmiltään yksi. Kiihottuneena menee kaksi.

Äänestä

Kiihottuneena saa ahdettua kolme. Mut mul on kyl aika ohuet sormet.. :)

Äänestä
  • Haaveena olisi fistata loppuun saakka, mutta ei vaan nyrkki mahdu. Vaimo kumminkin rakastaa tuota, kun runkkaan häntä viidellä sormella. Olen runkannut myös hänen anustaan, mutta vain neljällä sormella. Sinne varmaan uppoaisi jopa koko nyrkkini, mutta emme halua repiä hänen anustaan pilalle.

    Äänestä

iso pimppi ,mun vaimoon ei sovi kuin vaivoin kolme sormee,yhtäkin sormee vaimo pystyy rutistamaan niin lujaa ettei sormea tahdo millään saada liikutettua.

Äänestä
  • ois hirveet jos muija ois sellanen horo et sais nyrkil naida...

    Äänestä

Meillä menee kanssa viisi, mutta rystysiin stoppaa. Vaatii tietysti liukastetta ja seikkailumieltä.

Äänestä

Meillä mahtuu myös viisi! Rystysiin silti ottaa kiinni!
Uskoisin, että nainen kuin nainen saa tuon viisi sormea sisäänsä, kun on vaan riittävän kiihottunut ja rentoutunut!

Ei meilläkään kylmiltään mene kuin kaksi sormea, mutta muutaman orkun ja kunnon liukkari annoksen jälkeen menee kaikki! Ja molemmat tykkää... :)

Äänestä

Yleensä menee yksi, tosi kiihottuneena ehkä jopa kaksi... Siihen se taitaa jäädäkin, vaikken ole edes neitsyt. Ois kyllä kiva kun menis vähän enemmän.

Äänestä
  • Ole onnellinen jos menee vain yksi tai kiihottuneena kaksi. Miehillehän on aivan unelma löytää noin tiukka tyttö, joten saat miehen kiihottumaan helposti jo sillä kun hän huomaa kuinka tiukka olet.

    Äänestä

  • voin kyl auttaa sua saamaa kaikki sormet sisääs

    Äänestä

  • miesten mukaan 2sormee menee korkeintaan ja sekin tekee jo tiukkaa. Ja neitsyyden menetin monta vuotta sitte, jopa mun dildo on vähän liian iso vaikka se pitäis olla normaalikokonen.

    Äänestä

Juu, kaikki viisi menee ja hyvää tekee. Liukastetta vain riittävästi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minna kirjoitti:

Moikka=)

Ihan uteliaisuuttani ajattelin kysästä montako sorme mahtuu muiden naisten sisälle.

Itseeni menee kaikki viisi helposti.

Kundini on työntänyt kaikki viisi rystysiin asti ja ihanelle tuntuu=)

_mitenkäs teillä muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu