Taidan ottaa päikkärit

kolauksen koska en tiedä kirjoitankohan/vastaankohan edes hänelle. Tiedän kyllä hänen käyvän täällä, niin kauniita unia.
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Et vastaa hänelle ja, jos vahingossa niin tekisitkin korjaat kyllä erheesi välittömästi. Ei huolta, ei hän oleta mitään sinun hänelle kirjoittavan.

Äänestä

Tärkeimmät yön toivotukset haluan laittaa hänelle, ja toivon että hän saa siitä hipaisun minusta.

Äänestä

ottaa päikkärit nyt, on sen verran pitkä päivä ollut, paljon olen saannutaikaan, mutta nyt loppuu voimat, jatkan lisää, kun vähän aikaa huilin,,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omatunto saa aina kirjoitti:

kolauksen koska en tiedä kirjoitankohan/vastaankohan edes hänelle. Tiedän kyllä hänen käyvän täällä, niin kauniita unia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu