Aika markkinoiva otsikko, eikö? :D
Eli siis tarjoushan on sellanen, että nyt tässä ois 16-vuotias bulimikko, joka on sanotaanko "parantumisen kynnyksellä". Ois ihan hyperhienoa, jos ois samanhenkinen kaveri, johon tutustua ja jonka kanssa jauhaa kaikkea kivaa aiheeseen liittyen ja aiheen vierestä! :)
Eli siis ainut, mitä sulta vaadin on, että haluat parantua ja haluat ystävän, joka tietää konkreettisesti, mitä on elää syömishäiriöhelevetissä. Pistelehän rohkeesti vastausta tuohon alle vaan!
Elämäsi tajous!!!
sotiredofthisshit
3
220
Vastaukset 3
- ankkuuu
kik ankkkku
Tästä ei voi jauhaa liikaa, niin hienoa se on, paraneminen siis!
- Loreeniporeenipallo
[email protected]
laita ihmeessä viestiä.. :)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96977
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475