kuka ajelee

kuka ajelee tähän aikaan yöstä rallia K:järvellä? Monta iltaa jo jatkunu. Ei siitä mitää mut jotkut käy vuorotöis. Että kaipais sitä hilsaijuutta jo tähän aikaan yöstä!!! Kauhee pärinä jatkuvasti, ainaki iltaa kohden ja yötä.
5441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Samoin kuulunu muuallakin päin syrjäkylillä!

Äänestä

Joku hikinen, juuri kortin saanut, naisenkipeä bensalenkkari Koffin mainoslippis päässä ja amisviikset hulmuten.

Äänestä

jaaaaaaaaaaaaa-a kivijärvellä.

Äänestä
  • kesäisin mönkijämies, taitaa olla mopo nykyään ajelee ja käy joka mökin pihassa häiritsemässä. aika örveltäjä miehiään, no ymmärtäähän tuon O-(--(==

    Äänestä

Kyllähän k.järveltä p....a löytyy kolmostien varresta ei ku kelloa soitteleen rohkeesti vaan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiljaisuutta kirjoitti:

kuka ajelee tähän aikaan yöstä rallia K:järvellä? Monta iltaa jo jatkunu. Ei siitä mitää mut jotkut käy vuorotöis. Että kaipais sitä hilsaijuutta jo tähän aikaan yöstä!!! Kauhee pärinä jatkuvasti, ainaki iltaa kohden ja yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu