Kansan äänestys homo liittoja vastaan pitäisi olla.
Kansan äänesty homo liittoja vastaan!!!!!
hetero100
564
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Nyt hetero100 PRKL! Sulla on je pelkässä otsikossa kaksi yhdyssanavirhettä! Jos vaikka keskittyisit opettelemaan paikallisen kielen ensin ja vasta sen jälkeen miettisit niitä homoja. Tai jos vaikka yrittäisit päästä sitä omasta neitsyydestä eroon. Niin, ja turha homotella, en koe sitä haukkumasanaksi ollenkaan.
Voi voi mitä tuo haittaa jos on pari kirjoitus virhettä!!!Kannatan kansan äänestys homoliittoja vastaan.
selevän saet...kaekkeen sitä pittää enerkijoasa tuhlata...tuohon taekka tähän mutta minnoon sitä mielipuolta että ensinnättäe ei haettoa jos kirjuuttammaahan opetteloo ja toesena hyvinni kakkosena tulloo lukutaeto....siitä sitä pittää lähteä vaekka kuinnii oesi hirveän viisaeta sanottavie ja mahottomasti kerrottavoa elikkä opetella kirjottammaaan ja sitten seoravaksi lukemaa että soapi selevän mitästä vittuo on tullu pöljyyvven peälle kirjotettuo.. siitä se on hyvä alakoa...on siinä sehhii puoli että työ että poijjaat puolekkaa tiijjä sitä tottuutta että ei pijä vannoa valamiiksi loppuijän ajaksi mittää sillä ettähän työ tiijjä millon se törröhuuli isiksensoturi tulloo vastaan nurkan takkoa ja lämmejää pitkin pärsteä ja sillon se soattaa olla mennoa eikä vikitystä...alakaa tasa-arvosen laen tulukinta ruohonjuuritasolla...tietäkeähän se ennen kun tietäjiksi alatta.
Näissä vaaleissako äänestetään vaan vastaan. Tämä menetelmä on kyllä vielä jossain valtioissa käytössä ja oikeinnii toimiva.
joo. suomessa ei äänestetä ainakaan
järkevän taloudenhoidon puolesta, se
on jo tullut ymmärrettyä