Uusi sankarini! :)

Toivottavasti Condoleezza Ricestä tulee USAn ulkoministeri (ellei ole nimitettykin jo).

Siinä on tosi NAINEN, idealistinen realisti. Kova, periaatteellinen, oikeudenmukainen ja ÄLYKÄS. :)
5217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yleensähän sitä ihailee kaikkea sellaista, mitä ei itse ole.

Äänestä
  • Minä olen mukava mies ja kaikkien kaveri. Siksi en alkanutkaan poliitikoksi! :)

    Äänestä

  • Mukava mies kirjoitti:

    Minä olen mukava mies ja kaikkien kaveri. Siksi en alkanutkaan poliitikoksi! :)

    Vastasitkin jo tässä viestissäsi edellisessä esittämääni väittämään. Kysypäs, jos vaikka iskä selittäisi.

    :)

    Äänestä

  • repub kirjoitti:

    Vastasitkin jo tässä viestissäsi edellisessä esittämääni väittämään. Kysypäs, jos vaikka iskä selittäisi.

    :)

    Nyt sinä varmaan ihailet minua! :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mukava mies kirjoitti:

Toivottavasti Condoleezza Ricestä tulee USAn ulkoministeri (ellei ole nimitettykin jo).

Siinä on tosi NAINEN, idealistinen realisti. Kova, periaatteellinen, oikeudenmukainen ja ÄLYKÄS. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu