Onko homoja muuallakin kuin tarjoilijoina ruotsin matkustajalaivoilla?
Homoja laivoilla?
Matku
191782
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Uskoisin kyllä että homoja on muuallakin.
Ainakin meillä konepuolella on runsaasti! Kaikki oppilaat tervetuloa...
Hehe,kädetön puolikas siellä etsii "hooveria"
Täällä koneessa me tungetaan homot aina viikoksi paskatankkiin...Saavat kyllikseen sitä mitä haikailevat.
Heitähän on noin 5% ihmiskunnasta .
Heteromieshän ei kysyisi, onko joku laivalla homo, kun heteromiestä kiinnostaa vaan naiset. Kaappihomo voi tietysti yrittää esittää homokammoista, että ei itse paljastuisi.
Heteromiehelle homomies on hyvä kaveri, vai viekö ne meidän naiset?
Kyllä on totta että homokammoinen on yleensä latentti homo joka inhoaa itsestään tunnistamaa homoutta. Mieheksi itsensä tuntevat eivät joudu esittämään miestä eikä homokammoista. Pikkupoikina haukuttiin toisiamme homoksi, sen huutelun viesti oli että: "olen ihan normi hetero, kai, vaikken olekaan vielä päässyt kokeilemaan".
Väärin. Noin 10% ihmisistä on homoseksuaaleja.
Joo.piuhathan niillä on sekaisin päässä.oli 80- luvulla nilsullakin hinttareita, mut onnex silloin ei ollu homorummutusta
Konehuoneessa ei ole yhtään homoa, eikä tule. Homoilu on akkojen puuhaa ja sitä harrastetaan lähes väistämättä baaritiskillä tai keittiössä.
Homoilu on miesten hommaa.
Hoonaile sinä pelle vaan niitä wc-istuimia...
Ei tainnut tänä iltana Sorvi päässyt sorvaamaan koneoppilasta kun noin kiukuttaa.
Sähkömies antoi mukavan imutuksen...
Kysyjä on homo.
Sillä nyt ei ole väliä mitä pikkuhinttari nnn1 kaapistaan huutelee mutta pikkuhintille
tiedoksi: Kysyjä ei ole homo, mutta ainahan piipittäjä nnn1 voi haaveilla.
Eikös nuita homppeleita ole Suamessa suurinpiirtein saman verran kuin Ruåttalaisia. Tää ny ei tarkota et ne kaik olis ritareita, mut tuli nuista ruåttinpurkeist miäleen.
Eix se oo aikas komiaa ku joka sanoo olevansa HOMO tai en mää tiärä nykypäivänä ku se taitaa olla muatia, mut taannoin ku niitä jahrattiin kaupungilla poikaporukalla luuvitosil. Nii joku sit uskalsi tulla nii sanotux julkihomox. Aika kovia kundeja.
Mää oon ainakin viälä miälestäni het-ero, mut mistä sen tiätää mitä muailma tua tullessaan.
Nii ja eikös sitä olluna sanonta et ei kerta homox tee?
Piilohomoja tai muuten seksuaalisuudestaan epävarmoja oli kuivarahdeissakin
minun seilausaikoinani.
Sen tiesi siitä että puhuivat suurella suulla panohommistaan huorahausseissa ja aamusta iltaan joutui näille kertomaan omat panokokemuksensa juurta jaksain.
Sitten kun laivaan tuli laivatyttöjä niin suurisuut katosivat hytteihinsä etteivät olisi joutuneet panemaan.
oon ollut minäkin. Monta kertaa. Matkustajana laivalla.