kolmanneksi tylsimmäksi rantaloma kohteeksi, Sunni Beachin ja Alanyan jälkeen. Haasteteltu 18-69 vuotiaita.
TNS Gallup Forum syksy 2014, Phuket sijoittui
5
178
Vastaukset
- eLLI hALOO
Pattis on aina vaan PARAS
http://www.suomenkirkkothaimaassa.net/Messut_talvikaudella_2014-2015.html- myymuu
Sorry, pari kirjoitusvirhettä tuli, äidinkieli ei suomi.
- mollikka
Sunny Beach on englanninkielinen nimi?
Olen ollut siellä pari kertaa ja on mielestäni kiva mesta. Nätit huoratkin.- mattheuss
Hirveä paikka, huh, ei ikinä enää. Oikea pahinta laatua turistirysä, en niitä maksullisiakaan kyllä huolisi, mut jokainen tyylillään.
- keketu
mattheuss kirjoitti:
Hirveä paikka, huh, ei ikinä enää. Oikea pahinta laatua turistirysä, en niitä maksullisiakaan kyllä huolisi, mut jokainen tyylillään.
Phuket se vasta turistirysä onkin, ihan kuin Kanarian saaret.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.683208Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91851- 1111740
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241259- 1291048
- 99992
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6875- 84869