sain lääkäriltä wartec- nimistä lääkettä kondyn hoitoon, ja kyssäri koskee sitä että kuinka kauan suurinpiirtein menee, että noi kondyt häviää? kokemuksia? juu ja kyllä kyllä, tiedän ettei toi lääke välttämättä aina tehoa,mut olis kiva kuulla jotain kokemuksia.
hyvää alkavaa talvea kaikille!
hyvää alkavaa talvea kaikille!
Vastaukset 4
Vanhimmat
minulla lähti parissa neljässä päivässä mut miehellä ei sitten millään ,nyt alkaa jo kolmas hoitokuuri..
Parissa-kolmessa päivässä lähtee näppylät juuri tuolla liuoksella. Mutta... näppylät uusiutuvat ja uusiutuvat.. Noin puolitoista vuotta kesti, enää ei ole näkynyt. Viruksen pitäisi poistua elimistöstä vuodessa-kahdessa, mutta voi jäädä piilevänä elimistöösi, ja tulla uudelleen vuosienkin kuluttua.
Näkyykö kondylooma aina papakokeessa?
itse olen kokeillut Condylinea, Warteckia ja Aldaraa. Millään ei mitään vaikutusta.
Alkaa aika lailla jo tuskastuttaan nämä näpyt joista ei tunnu pääsevän millään eroon.
Onko muuten muilla yleensä yksi/muutamia näppyjä, vaiko pari rykelmää jossa on useita pieniä näppyjä kuten itsellänäkin?