Olen nyt kiltti

ja sanon tän sun parasta ajatellen. Älä nyt vaan kuule, että teen jonkun irl aloitteen. Olet luullut niin monta kertaa ja pettynyt. Ei enää sitä romahtelua. Kiitos.
7120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hajoita ja hallitse taktiikka kunnes toinen matelee sun jalkojen juureen. Vittu miten kätevää!

Äänestä
  • Haluan, että hän ei enää tee niin kuin on tehnyt. Kiitos.

    Äänestä

niin ihana kun ajattelet vaan toisten parasta.

Äänestä
  • Kiitos.

    Äänestä

Kuule sä olet jo jöönyt kiinni! Kaverisi pettivät. Ei pahalla mutta mä otan vain rohkean miehen. Et kelpaa mulle.

Äänestä
  • Evvk.

    Äänestä

  • Ap. kirjoitti:

    Evvk.

    ime munaas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.......... kirjoitti:

ja sanon tän sun parasta ajatellen. Älä nyt vaan kuule, että teen jonkun irl aloitteen. Olet luullut niin monta kertaa ja pettynyt. Ei enää sitä romahtelua. Kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu