Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Seksileikeistä kysymys

Nuorempana vaimo laukesi hyvin kun klittaa nuolin, nyt ei ainakaan 6:teen vuoteen ole lauennut vaikka kuinka klittaa ja pimpsaa nuolen, ei kuulemma tunnu tarpeeksi paljon laukeamiseen, aralta tuntuu vaikka yritän kevyesti nuolla.
Luulis et nuorempana on arempi klitta kuin 3:men lapsen jälkeen. Meidän pojat on jo 12, 11 ja 9 vuotiaat, et varmasti on ehtinyt synnytyksistä parantua ja elpyä.
Kumpikin haluttaisiin et vaimo sais orkut klittaa nuolemalla.
Osaatteko neuvoa tai antaa vinkkejä.
Kiitos jo etukäteen
31519
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

11-vuotta yhteistä taivalta takana ja ennen oli sama meininki meilläkin. Nykyään tehdään näin; ensin lämmitellään mies nuolee rinnat, silittelee sitten molemmat annetaan suuseksiä, erikseen tai 69-asennossa. Sitten mies tulee sisään ja yhdynnän aikana ärsyttää klitorista sormella. Jos on huonompi päivä, välillä mies nuolee vain minua, että innostuisin lisää, ja taas yhdyntä klitoriksen ärsytys. Vaatii mieheltä tietty taitoa, mutta kannattaa. Joka kerta nainen osaa rentoutua enemmän ja homma käy helpommaksi..

Äänestä

Veikkaisin, että homma tuntuu liian tutulta ja ennalta-arvattavalta. Kokeile jotain uutta, ihan mitä vaan, kyllä tekemistä riittää. Kysy vaimoltasi, mistä hän toivoisi. Juota känniin, jos ei muuten uskalla kertoa. Lähettäkää lapset mummolaan vähäksi aikaa ja menkää ulos irrottelemaan.

Äänestä

synnytyksistä varmaan onkin jo parantunut mutta verenkierto vaan on heikentynyt alapäässä niin jotta vaikuttaa tunto puoleen, jos haluaa tunnon takaisin niin kannattaa ostaa gheissa-kuulat(seksikaupoista löytyy) ja niitä käyttää kävellessä ja muissakin kodinaskareissa, sellaset n.2cm halkasialtaan on varmaan hälle hyvät,30min. alussa.. myös muita apuvälineitä voiteita voi kokeilla!! kokeilkaa myös uusia asentoja niistä voisi löytyä sellaisia joista verenkierron elpymiseen apua..aikaa vaativaa työtä mutta onnistuu!! T:3pojan äippä& avun saanut

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aviossa 14v, M34v & N33v kirjoitti:

Nuorempana vaimo laukesi hyvin kun klittaa nuolin, nyt ei ainakaan 6:teen vuoteen ole lauennut vaikka kuinka klittaa ja pimpsaa nuolen, ei kuulemma tunnu tarpeeksi paljon laukeamiseen, aralta tuntuu vaikka yritän kevyesti nuolla.
Luulis et nuorempana on arempi klitta kuin 3:men lapsen jälkeen. Meidän pojat on jo 12, 11 ja 9 vuotiaat, et varmasti on ehtinyt synnytyksistä parantua ja elpyä.
Kumpikin haluttaisiin et vaimo sais orkut klittaa nuolemalla.
Osaatteko neuvoa tai antaa vinkkejä.
Kiitos jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu