Itse suosin eniten 69 asentoa. Molemmat saavat halutun elimen suuhunsa ja toistensa sperman myös palkintona
2miehen paras asento?
8
821
Vastaukset
- Mään56
69 ehdottomasti
- pallinaamat
Imekää munaa, hinaajat!
- troolari
No sitähän nuo tuntus tekevän
- hal1
käykö paneminen miesten kesken päällekäin ,meneekö kalu reikään helposti,siis päälle käydään ja esim.suudellaan naidessa
- hali 1
no
- alaston ratsastaja
Kyllä paras asento on ratsastaa takaperin toisen päällä tai sylissä toinen pystyy samalla runkata ja hyväillä, oma kalu heiluu ihanasti työntöjen tahdissa, vielä jos olis peili mistä näkis kuinka toinen työntyy syvälle pyllyyn niin se on tosi kiihoittavaa ja orkut tulee.
- Orseperkku
Lentääkö perseorkussa paskat lakanoille?
- Joona Pekkanen
mulla ainaskin eilen tuli aika lailla velipojan kanssa vedeltyä sinne kakkoseen. paskaa lens ihan vitusti mutta oli se kivaa kun sai mällit naamalle :)
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle162206Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671509Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1061450Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A61332Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681295Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001194Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell741148Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.331115Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311077En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521046