kimbo taas vauhdis (se iso musta boxeri)

http://www.muchosucko.com/video-bareknucklebrawl.html Tällä kertaa se tappelee jonkun läskin valkosen äijän kanssa.

JA mitä vittua tämä nimimerkki juttu nyt on.
2951
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se "läski" on mma-ottelija Gannon ja ottelu oli määrä olla alunperin ilman sääntöjä. Kimbon porukat laitto sitten enemmän sääntöjä, kuin missään mma-ottelussa. Mut onneksi kimbo hävisi, vituttaa se hypetys tuolla ulkomaan foorumeilla jospa se vähän hiljenisi. Ilman sääntöjähän matsi olisi ollut ohi aikoja sitten.

Äänestä

kyllä on ruman näköstä touhua... hehe

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

http://www.muchosucko.com/video-bareknucklebrawl.html Tällä kertaa se tappelee jonkun läskin valkosen äijän kanssa.

JA mitä vittua tämä nimimerkki juttu nyt on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu